Archer

Archer

Plakát k seriálu Archer

Archer /2009-?

Tvůrce: Adam Reed

Režie:

Hrají: H. Jon Benjamin, Judy Greer, Aisha Tyler, Jessica Walter,

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)

S09E01

Vítejte na Danger Island


Sdílet:

Hodnocení čtenářů: (1)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Archer se opět vrací, a i tentokrát je to v novém kabátě. V 8. sérii nás tvůrci vzali relativně novým směrem (tematickou sérii si vyzkoušeli již v 5. sérii s Archer Vice) a 9. série v tomto trendu pokračuje. Letos se Archer pyšní podtitulkem Danger Island (Danger Zone by bylo asi příliš okaté) a představí hlavní hrdiny v roce 1939 na tropických ostrovech uprostřed oceánu. Stejně jako se silně změnilo prostředí tak i hlavní skupina postav prošla velkými změnami, aby zapadli do celkového tématu této série.

Archer je sice stále alkoholik, ale tentokrát je pilotem letadla a jeho vizáž byla vylepšena o pásku přes oko, což poskytlo hned v prvním díle prostor pro několik velmi nekompromisních hlášek. Postava Malory neprošla téměř žádnou změnou a stále dělá šéfku Archerovi. Lana všem fanouškům zkomplikovala život svým novým jménem: Lanaluakalani a představuje princeznu jednoho z místních ostrovů, která se snaží nahnat investora Cyrila, který obdržel velmi nevybíravé jméno a německý přízvuk. Pam je parťačkou a kopilotkou Archera, z Raye se stal četník a Cheryl je … stále Cheryl. Největší změna ovšem postihla „doktora“ Kriegera, který zcela změnil živočišný druh.

První díl ukazuje skutečného Archera stále v kómatu a poté se rychle rozjíždí v novém zasazení. I přes kompletně novou vizuální stránku se člověk velmi rychle zorientuje a jakmile se rozjedou dialogy tak si divák připadá, jako kdyby se vrátil domů. I přesto, že 9. série nepřichází s ničím přehnaně originálním, tak humor funguje stejně dobře jako v předchozích řadách a nové zasazení a role postav tak poskytují tvůrcům spoustu prostoru, který s trochou štěstí využijí ještě více v dalších dílech.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.