Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Condor

Condor /2018-?

Tvůrce: Jason Smilovic, Todd Katzberg

Režie:

Hrají: Max Irons, Brendan Fraser, Leel Lubany, William Hurt

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Condor

Condor je špionážní thriller jehož hlavním představitelem je mladý idealista Joe Turner, který pracuje pro CIA jako analytik. Jeho přesvědčení a motivace jsou testovány, když je jeho algoritmus pro hledání podezřelých osob z terorismu použit na americké půdě. Díky tomu přichází na stopu konspiračnímu spiknutí a záleží pouze na něm, jak se nepřátelům postaví. Seriál je inspirován filmem Tři dny Kondora od Sydneyho Pollacka.

Autor: Diego.Dorlan


Galerie obrázků seriálu Condor


Recenze seriálu Condor

Condor je špionážní thriller, inspirovaný filmem Sydneyho Pollacka: Tři dny Kondora. Tento film byl na oplátku inspirován románem Šest dnů Kondora od spisovatele Jamese Gradyho. Jak lze vidět, jedná se o dílo, které diváky baví v různých obměnách již řadu let a bylo tak jen otázkou času, kdy se dočkáme jeho dalšího zpracování. Jak se tato seriálová varianta povedla? Seriál sleduje mladého idealistu Joe Turnera, který pracuje v CIA jako analytik. Joe před několika lety napsal algoritmus, jenž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu Condor

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

24.8.2018 09:00 Obsazení Doom Patrol se rozrůstá Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.