Knight Rider

Knight Rider

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k seriálu Knight Rider

Knight Rider /1982-1986

Režie:

Hrají: David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Knight Rider

Michael Arthur Long byl polda, moc dobrej polda. Jednoho dne si ale nedal pozor a jedna potulná kulka ho trefila přímo do čela. Běžně se na následky takové "nepříjemnosti" rovnou vystavuje parte, ale Long měl po zranění z Vietnamu v čele kovovou destičku (taková věc může být hodně užitečná, když mlátíte hlavou do zdi ;). Střela mu sice zničila obličej, ale doktoři ho zachránili a přimontovali mu na hlavu tvář Davida Hasselhoffa. Když se probudil, byl z něj někdo jiný. Pan Long přestal existovat a byl tu polda s novým obličejem, kterého si k výrobě dobra na objednávku rezervoval miliardář Wilton Knight. Právě on zaplatil jeho operaci a navíc trpěl krom mnoha pokročilých chorob i nutkáním potírat zločin. Byl zakladatelem F.L.A.G. (Foundation for Law and Goverment) a v rámci této organizace dal dohromady také prototyp supervozidla jménem K.I.T.T. (Knight Industries Two Thousand). Na první pohled tohle černé vozítko vypadalo jako sériový Pontiac Firebird Trans Am, s pruhem diod z japonského sekáče, ale když jste si sedli dovnitř, hned jste pochopili, že DeLorean z Návratu do budoucnosti má konkurenci.

Long se po prvním setkání s KITTem nenechal dlouho přemlouvat a když na podporu svých požadavků pan Knight symbolicky zemřel, vzal za své jeho jméno a jako Michael Knight začal obrážet Ameriku a pomáhat lidem v nesnázích. S mluvícím autem, které je asi tak pětkrát chytřejší než jeho řidič a dokonce mu na počkání balí i holky, to byla hračka a všichni geekové před televizními obrazovkami vrněli blahem. Zrodila se legenda.

Autor: imf


Galerie obrázků seriálu Knight Rider

Galerie je zatím prázdná.


Recenze seriálu Knight Rider

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy seriálu Knight Rider

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

14.5.2020 14:05 Tvůrce Peaky Blinders natočí Dickense Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.11.2019 14:00 Kdo se ujme She-Hulk? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
24.8.2019 15:00 Marvel chystá nálož nových hrdinů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.8.2019 09:00 Co ještě chystá seriálový Marvel? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.5.2019 13:00 Ghost Rider se dočká seriálu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.