The Purge

The Purge

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu The Purge

The Purge /2018-?

Tvůrce: James DeMonaco

Režie:

Hrají: Gabriel Chavarria, Jessica Garza, Lili Simmons, Hannah Emily Anderson, William Baldwin

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu The Purge

Seriálový bratříček oblíbené akční série Očista, v němž opět budeme sledovat jednu noc, při které je v alternativní verzi Spojených států legální zabíjet. A opět přitom budeme sledovat osudy několika postav, jejichž cesty by se v běžný den nijak nepropojily. Bude z toho na kabelovce USA Network stejný hit jako v kinech?

Autor: Spooner


Galerie obrázků seriálu The Purge


Recenze seriálu The Purge

Krvavá Očista možná nepatří mezi nejkvalitnější série současnosti, řadí se ale rozhodně mezi ty nejvýnosnější. Z nezáživného hororu v prvním díle se stalo úspěšné akční béčko, které si i přes občasný úsměvný sociální komentář na nic nehraje a díky stále stejně nenáročné kvalitě své diváky vždy zaručeně pobaví. A zejména díky svému nízkému rozpočtu vydělává neskutečný balík peněz. Tvůrce této extra výnosné značky James DeMonaco se proto rozhodl přijít se seriálovým bratříčkem. A ani v něm žádn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu The Purge

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.