The Wire

The Wire

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu The Wire

The Wire /2002-2008

Režie:

Hrají: Dominic West, Wendell Pierce, Sonja Sohn, Lance Reddick, Andre Royo

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu The Wire

Baltimore je jedno z největších městu USA a jako každé má svoje problémy. Jedním z největších jsou drogy. Na rozdíl od New Yorku nebo Los Angeles je Baltimore poměrně chudý a lidé mají k drogám tak nějak blíž. Sehnat tady na ulici marihuanu je ten nejmenší problém. Když chce člověk heroin nebo kokain, tak už musí vědět, za kým jít. Tou nejlepší volbou je Avon Barksdale. Tomuhle chlapíkovi patří nejen ulice v chudinských čtvrtích, ale v poslední době se mu daří pronikat i mezi kravaťáky v centru města. A to už se policii nelíbí. Na druhou stranu peníze nejsou a dobří policisté mají vždycky práce dost. Vedení města se tedy rozhodlo vytvořit zvláštní jednotku, ve které jsou mimo jiné například alkoholik a problémový detektiv James McNulty, trojice drsňáků z protinarkotického oddělení v čele Kimou Greggsovou, postarší podivín Lester Freamon nebo ambiciózní velící důstojník Cedric Daniels. Tým, který podle téměř všech kolegů nemá šanci uspět, musí pracovat se starým vybavením, nedostatkem informací a neochotou těch nahoře něco dělat. Avšak i přes všechny překážky se tahle nesourodá skupina rozhodla udělat všechno proto, aby drogy a Avona Barksdalea dostala pryč z ulic.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků seriálu The Wire

Galerie je zatím prázdná.


Recenze seriálu The Wire

The Wire je seriál, který se k nám zatím ještě nedostal a ve Spojených státech přitom stačil v klidu skončit. I tak za sebou ale má pět sezón a nesmazatelně se zapsal do historie televizní zábavy (podle Empire Online jde o osmý nejlepší seriál všech dob). A čím? Je jiný. Jiný než jakákoliv detektivka na pokračování, na kterou můžete v televizi narazit. Bývalý policatj Ed Burns a novinář David Simon už nejspíš měli po krk všech těch seriálů, ve kterých osamělý detektiv vždycky z někoho vymlátí...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu The Wire

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

26.4.2020 10:00 TVzone - Na co koukáme? #2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2020 14:00 TVzone - Na co koukáme? #1 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
13.8.2019 16:00 Teaser: The Deuce 3. série Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.1.2018 09:00 Seriálový John Wick se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.10.2017 11:00 Trailer: Špionážní Jack Ryan Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.