Parks and Recreation

Parks and Recreation

Plakát k seriálu Parks and Recreation

Parks and Recreation /2009-2015

Tvůrce: Greg Daniels, Michael Schur

Režie:

Hrají: Amy Poehler, Chris Pratt, Aziz Ansari, Aubrey Plaza, Nick Offerman, Rob Lowe, Adam Scott

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)

Speciální díl

Komu mám dnes zavolat?


Sdílet:

Hodnocení čtenářů: (0)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Parks and Recreation skončilo téměř přesně před pěti lety. Hvězdy seriálu již v minulosti prohlásily, že by se do svých rolí vrátily velmi rády. Tvůrce seriálu Mike Schur je tak vzal za slovo a vznikla z toho speciální karanténní epizoda, kterou asi nikdo z nás nečekal. Nejen kvůli tomu, že téměř veškerá seriálová produkce má totální stopku, ale také kvůli kvalitě, kterou partička bývalých úředníků z Pawnee rozhodně nepodcenila a vytěžila současnou situaci na maximum.

Leslie se v karanténě stýská po jejích přátelích a tak vymyslela systém, kdy si všichni navzájem volají, aby zůstali v kontaktu. Díky tomu můžeme vidět interakce všech našich oblíbených postav. A když píši všech, tak to není úplná nadsázka. Do této epizody se totiž vrátily nejen hlavní postavy, ale také řada vedlejších postav, bez nichž si dnes seriál neumíme ani představit. To samozřejmě přispívá k pocitu, že sledujeme prostě další, úžasnou epizodu seriálu. 

Parkům se tak povedlo přivést postavy zpátky takovým způsobem, že divák má během krátké epizody pocit, že skutečně uplynulo pět let a naši oblíbenci se za tu dobu změnili a posunuli, jak jsme mohli vidět v úžasné finálové epizodě poslední série. Zároveň vše zůstává, v tom nejlepším smyslu, při starém. Samotné finále epizody zvládá evokovat obrovské množství pozitivních emocí. Celá speciální epizoda ukazuje, co je důležité nejen v současné době, ale také obecně v životě. Což vlastně Parks and Recreation zvládalo vždy na výbornou.

Málokdy se podaří trefit nostalgickou notu tak dokonale, jako v tomto případě. Vidět Leslie, Bena, Rona a další přesně takové, jak si je pamatujeme je obrovský výkon a všichni zúčastnění si zaslouží maximální poklonu za geniální nápad na tuto epizodu a výbornou realizaci všech aspektů od zasazení, kostýmů až po dekorace "setů". Říká se, že kreativitě se meze nekladou a vidět seriál, který již skončil, takto dokonale navázat na svůj odkaz je opravdu úžasná podívaná. Ostatní seriály, jež zvažují speciální epizody, mají teď laťku nastavenou opravdu vysoko.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.