Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu See

See /2019-?

Tvůrce: Steven Knight

Režie: Francis Lawrence, Anders Engström

Hrají: Jason Momoa, Alfre Woodard, Sylvia Hoeks, Hera Hilmar, Christian Camargo

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu See

Seriál nás zavede do post-apokylptické budoucnosti, kde většina lidstva zemřela a zbytek přeživších přišel o jeden z nejdůležitějších smyslů, zrak. Lidstvo žije v jednotlivých kmenech a je nuceno hledat stále nové způsoby, jak přežit a komunikovat mezi sebou. Vše se ale změní ve chvíli, kdy se narodí dvojčata, jež mohou vidět. Ve vysokorozpočtovém seriálu od Appleu uvidíme Jasona Momou, na starosti ho pak má tvůrce Peaky Blinders a Taboo, Steven Knight.

Autor: Spooner


Galerie obrázků seriálu See


Recenze seriálu See

O tom, že Apple 1. listopadu odstartoval svou streamovací službu Apple TV+, jste už asi slyšeli. Kravaťáci od „jablíčka“ se rozhodli být další velkým seriálovým hráčem a konkurencí pro Netflix a spol., i když svým obsahem logicky své rivaly zatím vůbec nestíhá. To zde chtějí ale samozřejmě co nejdříve změnit, a tak hned první den vypustili do světa čtyři ambiciózní novinky, které hvězdami a velkým rozpočtem rozhodně nešetří. Tím nejvíce ambiciózním projektem, jenž se měl stát vlajkovou lodí n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu See

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.