Boj o moc

Succession

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Boj o moc

Boj o moc /2018-?

Tvůrce: Jesse Armstrong

Režie:

Hrají: Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Boj o moc

Succession je rodinné korporátní drama o Loganu Royovi, zakladateli mezinárodního mediálního konglomerátu, a jeho potomcích. Syn Kendall Roy ve firmě pracuje ve funkci prezidenta divize, snaží se uzavřít velký obchod a očekává brzké nástupnictví. Jeho mladší bratr Roman se baví popichováním všech okolo a jeho sestra Siobhan vidí svou kariéru v politice. Při oslavě Loganových 80. narozenin se začnou vztahy v rodině vyhrocovat a nastává boj o vliv na vedení společnosti. 

Autor: krauset


Galerie obrázků seriálu Boj o moc


Recenze seriálu Boj o moc

Nástupnictví může být nepředvídatelná věc, jak se přesvědčí klan Royů na oslavě otcových osmdesátin v novém seriálu HBO. Logan Roy (Brian Cox), mediální magnát a selfmade man, má pochyby o plánovaném důchodu a ztrátě vlivu. Jako nejpravděpodobnější nástupce se jeví jeho macho syn Kendall Roy (Jeremy Strong), jenž je ve firmě na vysoké pozici. Jeho bratra Romana, cynického šprýmaře, který si z celého podnikání a korporátního slovníku dělá legraci, hraje Kieran Culkin, který zřejmě od bratra v ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu Boj o moc

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

7.1.2019 11:00 Výsledky 76. televizních Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
6.12.2018 16:00 Nominace na televizní 76. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.