The Rook

The Rook

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu The Rook

The Rook /2019

Režie:

Hrají: Emma Greenwell, Jon Fletcher, Adrian Lester, Olivia Munn, Ronan Raftery, Joely Richardson

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu The Rook

Myfanwy Thomas (Emma Greenwell) se probudí v současném Londýně na ulici, obklopená mrtvými těly a se ztrátou paměti. Postupně zjišťuje, že je členkou tajné organizace Checkquy, která chrání Británii před nadpřirozenými hrozbami, a že i ona sama, stejně jako její kolegové, má neobvyklé schopnosti. Adaptace románu od Daniela O'Malleyho.

 

Autor: Sam.Vimes


Galerie obrázků seriálu The Rook


Recenze seriálu The Rook

Kabelovka Starz rozjíždí novou fantasy The Rook, adaptaci stejnojmenného románu od Daniela O’Malleyho. Hlavní hrdinka Myfanwy Thomas (Emma Greenwell) se probudí v současném Londýně na ulici, obklopená mrtvými těly a se ztrátou paměti. Postupně zjišťuje, že je členkou tajné organizace Checkquy, která chrání Británii před nadpřirozenými hrozbami, a že i ona sama, stejně jako její kolegové, má neobvyklé schopnosti. Myfanwy se rozhodně vrátit do práce, tajit svou amnézii a snažit se přijít na to,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu The Rook

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.