The Unicorn

The Unicorn

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu The Unicorn

The Unicorn /2019-?

Tvůrce: Bill Martin, Mike Schiff

Režie:

Hrají: Walton Goggins, Rob Corddry, Michaela Watkins, Omar Benson Miller, Maya Lynne Robinson,

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu The Unicorn

Wade je otec dvou dětí a vdovec. Rok po smrti své milované ženy a předstírání, že je vše v pořádku, se rozhodne vrátit zpátky do života a mimo jiné začít randit. A pomáhat mu v tom bude jak banda přátel, tak jeho dospívající dcery. Hlavní role v komediálním seriálu od CBS se ujal Walton Goggins z Justified, Policejního odznaku či Osmi hrozných.

Autor: Spooner


Galerie obrázků seriálu The Unicorn


Recenze seriálu The Unicorn

Herec Walton Goggins sice asi nikdy nebude patřit do první hollywoodské ligy, v redakci ho máme však dost rádi a se zvědavostí vyhlížíme každý jeho nový projekt. V Policejním odznaku a zejména v Justified totiž dokázal, že mu jdou drsňáci a tak trochu parchanti hezky od ruky. V Sons of Anarchy se nebál ujmout i hodně bizarní roličky, v novém Tomb Raiderovi vyšvihl solidního záporáka a v Tarantinovce Osmi hrozných bez problémů stíhal i Jacskona s Russellem. Je to prostě sympaťák, jenž jde do r...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu The Unicorn

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.