Top Gear

Top Gear

Plakát k seriálu Top Gear

Top Gear /1978-?

Režie:

Hrají: Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, Stig, Chris Evans, Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid, Sabine Schmitz, Andrew Flintoff, Paddy McGuiness

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)

S27E01

Nový tým


Sdílet:

Hodnocení čtenářů: (0)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Už je to pár let, co se s BBC a Top Gearem rozloučila klasická trojice Clarkson, Hammond, May. Po asi nejnižším bodu pořadu v podobě křečovité 24. řady s Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem následovaly docela povedené tři série ve složení LeBlanc, Harris, Reid (za nimi se ještě během léta ohlédneme v recenzi, stejně tak za minulým Grand Tour). Herec LeBlanc ale nechtěl s motoristickým pořadem strávit zbytek kariéry, a tak po celkem čtyřech řadách skončil, a tým se znovu mění.


Hlavní trojici moderátorů představuje pokračující Chris Harris a dva nováčci, bývalý hráč kriketu Andrew Flintoff a komik a moderátor Paddy McGuinness. V příštích dílech by se měli na malém prostoru objevit i Rory Reid (který se jinak přesunul zpátky k doprovodnému pořadu Extra Gear) a Sabine Schmitz.

V první epizodě se nové trio vydává do Etiopie v prvních autech, která kdy vlastnili. A kromě toho ještě stihnou udělit pár „spotřebitelských“ rad o novém McLarenu a Ferrari. Jestliže u minulého rebootu mohl Top Gear lákat alespoň na Joeyho, teď jsou to jen kontinentálnímu divákovi neznámý komik a pálkař se silnými přízvuky. Ovšem jestli jste byli připraveni je hned odepsat (jako já, když se tyhle změny poprvé oznámily), neukvapujte se.


Zatímco u Evanse s LeBlancem bylo bolestně vidět, jak jsou každý na úplně jiné vlně, Chris s Andym a Paddym působí hned od začátku až překvapivě sehraně a minimálně pár vtipů je přímo výborných. Samozřejmě to není tak dobře promazaný stroj jako Clarkson a spol. nebo LeBlanc a spol. (bez Evanse), ale na rozjezd a na to, že pro mnohé diváky je jediným záchytným (známým) bodem Harris, je to hodně slušné. Takže jestli vás bavil vtipný, ale „normálnější“ Top Gear posledních tří řad, dejte šanci i aktuální verzi.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.