Městečko Twin Peaks

Twin Peaks

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Městečko Twin Peaks

Městečko Twin Peaks /1990-1992

Tvůrce: David Lynch, Mark Frost

Režie:

Hrají: Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Richard Beymer

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Městečko Twin Peaks

V kostce: "Nová série Twin Peaks rozčiluje úplně všechny. Skalní fanoušky kvůli přehršli nových postav a příběhových linek, nováčky kvůli nedějovosti a zmatenosti. Obojí však znamená, že David Lynch stejně jako před čtvrtstoletím redefinoval standardy televizní zábavy a ukázal, že je stále tvůrcem, s nímž se musí počítat. Deal with it."

Galerie obrázků seriálu Městečko Twin Peaks


Recenze seriálu Městečko Twin Peaks

Ano, děje se to znovu. Neuvěřitelné se stalo skutečností a opěvovaný i nenáviděný David Lynch po čtvrtině století oprášil svůj opus magnum, seriál, který na přelomu 80. a 90. let v mnoha ohledech redefinoval možnosti televizní tvorby. Po druhé sérii trochu drasticky ukončené Městečko Twin Peaks předběhlo svou dobu a dokázalo míchat vysoké s nízkým, popík s artem, horor s komedií a mysteriózno se soap operou. Všechny současné seriály do určité míry těží z toho, že právě Lynchovo vyobrazení taj...

Číst celou recenzi

Hned na začátku recenze se vám musím přiznat k jedné pro někoho možná dost smutné věci. Ani já totiž u nás v redakci neplatím za kdovíjakého hardcore fandu kultovní Městečka Twin Peaks. Tuhle seriálovou povinnost jsem totiž viděl už před mnoha lety a nedá se říci, že by slavné dílo pánů Davida Lynche a Marka Frosta ve mně zanechalo hlubší stopu a pamatoval si každičký jeho detail. Na to mám proti Lynchově režijnímu stylu až příliš mnoho výhrad. Ano, já vím, je to s námi hochy z TVzone občas f...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy seriálu Městečko Twin Peaks

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


Související články

22.3.2020 14:00 TVzone - Na co koukáme? #1 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
14.2.2020 16:00 Teaser: Čtvrté Stranger Things Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.11.2019 16:30 Nejlepší seriály dekády podle kritiků Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
7.3.2019 15:00 Netflix natočí Sto roků samoty Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.12.2018 09:00 TOP 5: Nejlepší epizody roku 2018 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: do_Od)

Kdo zabil Lauru Palmerovou? Do věčně zamlženého městečka v horách přijíždí vraždu mladé dívky vyšetřovat agent Dale Cooper, hraný geniálním Kylem MacLachlanem. Napsal David Lynch a Mark Frost. Seriál z roku 1990.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.