Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Studio 60 | Studio 60 on the Sunset Strip | 2006-?
imdb
hrají: Matthew Perry, Bradley Whitford, Amanda Peet, Steven Weber

Studio 60: 1. sezóna


ikona
imf
 

Nebývá zvykem, abychom v rubrice zveřejňovali info o extra čerstvých seriálech, které teprve čekají na svůj ortel (tj. potvrzení toho, že vznikne kompletní první sezóna), ale Studio 60 je natolik zajímavé, že můžeme kontrovat hláškou o tom, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. V seriálu od Aarona Sorkina by se chtěl vrátit na výsluní Matthew Perry a zkouší to na diváky v o poznání vážnější poloze, v zajímavém buddy-teamu s Bradleym Whitfordem. Proměna je dokonalá - Perry působí jako poměrně roztěkaný, životem i vráskami ošlehaný cynik, který však naplno těží ze své polohy scenáristy komediálních skečů. Umí pointovat jak projevy před stohlavým davem, tak intimní konverzace s bývalou přítelkyní, zkrátka je tak trochu macho. I jemu však ztuhne úsměv na tváři, když se má poprat s osnovou první celovečerní show. Je to jako jízda na kole? Divákům to tak rozhodně nepřijde a Sorkin má na tom lví podíl. Kdo to je? Fanoušci Západního křídla už jistě pěkných pár řádků netápou.

Zatímco tam nás Sorkin zavedl do politických pletek uvnitř nejslavnějšího sídla moci, nyní bezbolestně přebíhá ke stejně komplikovanému a do jisté míry podobně politickému světu televizní zábavy. Chcete vědět, jak to všechno funguje a užít si přitom kvalitní omáčku z lidských vztahů s velmi výrazným obsazením (Perry, Whitford i Amanda Peet v prvních dvou dílech odvádějí zatraceně slušnou práci)? Studio 60 nabízí ve svém konceptu dost hutný potenciál, ve kterém by šlo těžit pěkných pár let. Reakce na aktuální dění na televizní scéně budou působit hodně mrazivě, protože Sorkinův důraz na věrohodnost prostředí je maximální a to by se mohlo televizním geekům hodně líbit. Já si zatím vystačím s "temným" Perrym a budu se těšit na další vývoj. :)

Verdikt

avatar9/10

imf

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace