Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
22.03.2020 13:15:24
on-line

Série 2
Tak čekal jsem alespoň udržení laťky, ale to co jsme dostali bylo mnohem dál....WAU !!

Řízná survival velkoprodukční akce, skvělé postavy a herci. Napínavé a emotivní scény střídají napínavé až hororové scény (často investigativního typu).

Stále tvůrcům nedochází dech v budování stupňující se atmosféry a vše se přitom odehrává tak rychle, že vnitřně bojuju s pocitem nedostatkem dílů (6 na sérii) nicméně musím odevzdaně smeknout, že je to odladěno naprosto exclusivně a vše se stihne odvyprávět přesně tak jak tvůrci zamýšleli .

Hlavní postavě jsem zobal z ruky po pár dílech a vedlejším postupně také, příběh je v rámci žánru nevídaný, čímž bychom mu, pravda moc laťku nezvedali

Závěrečné příběhové vyvrcholení a pozvánka na season3 se díky skvělému a napínavému zvratu, doslova cpe do TOP nejočekávanějších sérií...alespoň pro mě určitě.

Udělejte tomu někdo recenzi...a hlavně reklamuOpravdu mám rád Zaklínače a fandím mu jak to jde a i když na základě literatury a vyjádření tvůrců tuším co se bude dít v dalších dílech, tak pooravdě po první sérii s Geraltem jsem takhle nahypován nebyl ani z poloviny.Série 1 - tak 8/10
Série 2 - tak 9-10/10
Ale ono je to asi jedno


Failarth
18.03.2020 20:38:19
on-line

Ano. Husté to bylo, příběh nijak nezaostává a nejde o prvoplánovou žánrovku z ranku AMC.
Vlastně se možná těším více na příběh sympatické hlavní postavy, než na masakr, který je hodně fajn...

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.