K smíchu

Kidding

Plakát k seriálu K smíchu

K smíchu /2018-2020

Tvůrce: Dave Holstein

Režie: Michel Gondry

Hrají: Jim Carrey, Catherine Keener, Frank Langella, Judy Greer, Justin Kirk, Cole Allen, Juliet Morris, Juliocesar Chavez

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)

Úvod 2. řady

Pan Pickles se vrací


Sdílet:

Hodnocení čtenářů: (0)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

První řada seriálu Kidding (K smíchu) od tvůrčího týmu Jim Carrey, Michel Gondry, Dave Holstein patřila předloni k nejlepším novinkám roku. Skončila scénou, jež by mohla fungovat jako cliffhanger i jako finální katarze. Druhou řadu jsme ale dostali a rozhodně není čeho litovat.


První díl bezprostředně navazuje na předloňské finále. Jeff vybouchnul a srazil autem Petera, přítele své odloučené manželky, teď se ale zoufale snaží svůj zkrat alespoň částečně napravit. Mezitím se dál řeší jeho vztah se ženou i otcem a ve flashbaccích se podíváme do Jeffova dětství nebo do šťastnějších období jeho manželství.

Podobně jako nedávno Nový papež, Kidding teď vydává rovnou dva díly týdně. V první epizodě druhé řady se především spěchá do nemocnice a Jeffovi běží hlavou, jak by jejich život mohl vypadat bez Petera, druhá epizoda je už zase originálnější a Jeff jí většinu stráví v zemi, kde se odehrává jeho pořad pro děti.


Stejně jako v první řadě, i v úvodu té druhé dokonale funguje kontrast neobyčejně laskavého muže a nelaskavého reálného světa, v němž žije. Ovšem zároveň se Kidding neopakuje, ale dále rozvíjí důsledky Jeffova potlačování negativních emocí. Jim Carrey je v hlavní roli samozřejmě stále vynikající a i po režijní a výtvarné stránce seriál znovu nabízí zajímavá řešení. Zkrátka povedený rozjezd nové řady.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.