Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
K smíchu | Kidding | 2018-2020
csfd  imdb
tvůrce: Dave Holstein
režie: Michel Gondry
hrají: Jim Carrey, Catherine Keener, Frank Langella, Judy Greer, Justin Kirk, Cole Allen, Juliet Morris, Juliocesar Chavez

K smíchu: Úvod 2. řady


ikona
Sam.Vimes
Jak pokračuje tragikomický seriál s Jimem Carreym? 

První řada seriálu Kidding (K smíchu) od tvůrčího týmu Jim Carrey, Michel Gondry, Dave Holstein patřila předloni k nejlepším novinkám roku. Skončila scénou, jež by mohla fungovat jako cliffhanger i jako finální katarze. Druhou řadu jsme ale dostali a rozhodně není čeho litovat.


První díl bezprostředně navazuje na předloňské finále. Jeff vybouchnul a srazil autem Petera, přítele své odloučené manželky, teď se ale zoufale snaží svůj zkrat alespoň částečně napravit. Mezitím se dál řeší jeho vztah se ženou i otcem a ve flashbaccích se podíváme do Jeffova dětství nebo do šťastnějších období jeho manželství.

Podobně jako nedávno Nový papež, Kidding teď vydává rovnou dva díly týdně. V první epizodě druhé řady se především spěchá do nemocnice a Jeffovi běží hlavou, jak by jejich život mohl vypadat bez Petera, druhá epizoda je už zase originálnější a Jeff jí většinu stráví v zemi, kde se odehrává jeho pořad pro děti.


Stejně jako v první řadě, i v úvodu té druhé dokonale funguje kontrast neobyčejně laskavého muže a nelaskavého reálného světa, v němž žije. Ovšem zároveň se Kidding neopakuje, ale dále rozvíjí důsledky Jeffova potlačování negativních emocí. Jim Carrey je v hlavní roli samozřejmě stále vynikající a i po režijní a výtvarné stránce seriál znovu nabízí zajímavá řešení. Zkrátka povedený rozjezd nové řady.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace