Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Agenti SHIELD

příspěvky 1 - 3 Napsat příspěvek
Ve čtvrtém díle odkazy na Overwatch, v tom dalším bude sám Garrus fuckin' Vakarian. Asi bude kalibrovat detektor lži... link
25713
Ve čtvrtém díle odkazy na Overwatch, v tom dalším bude sám Garrus fuckin' Vakarian. Asi bude kalibrovat detektor lži... [link="https://www.youtube.com/watch?v=3NJvGVgTOg8"]link[/link]
0 0
reagovat

Davies182

s01e017 mi IMHO přišel hodně překombinovaný, kdo kope za S.H.I.E.L.D a kdo za ty druhé se mění docela nahodile bez nějakého hlubšího kontextu viz poslední scéna s "vybarvením" Warda, kde je ten twist vycucaný z prstu a nějaká motivace postavy, proč celou sezónu jednala doslova opačně se nedá přejít jen tím, že hrála svoji roli, aby nebyla poznat její pravá podstata, prostě mi to přišlo hodně laciné. Jinak Agents nejsou skutečně nic světoborného, ale je to mile cheesy a zdá se mi, že na tom jdou vidět i nějaké investované peníze. Člověk se bez sledování obejde (a nemusí láteřit, že mu uniká popkulturní fenomén). Hlavní crew je veskrze sympatická a seriál jako časová výplň na deštivé dny bohatě stačí. Nemyslím si, že divák musí být Marvel geek, aby si na tom našel něco zábavného.
25555
s01e017 mi IMHO přišel hodně překombinovaný, kdo kope za S.H.I.E.L.D a kdo za ty druhé se mění docela nahodile bez nějakého hlubšího kontextu viz poslední scéna [spoiler]s "vybarvením" Warda[/spoiler], kde je ten twist vycucaný z prstu a nějaká motivace postavy, proč celou sezónu jednala doslova opačně se nedá přejít jen tím, že hrála svoji roli, aby nebyla poznat její pravá podstata, prostě mi to přišlo hodně laciné. Jinak Agents nejsou skutečně nic světoborného, ale je to mile cheesy a zdá se mi, že na tom jdou vidět i nějaké investované peníze. Člověk se bez sledování obejde (a nemusí láteřit, že mu uniká popkulturní fenomén). Hlavní crew je veskrze sympatická a seriál jako časová výplň na deštivé dny bohatě stačí. Nemyslím si, že divák musí být Marvel geek, aby si na tom našel něco zábavného.
Davies182
0 0
reagovat
Tak sem si teda pustil ten dvojdíl S01E16 + S01E17 (kterej pro mě byl docela vytrženej z kontextu, páč sem naposledy viděl třetí epizodu), a žádný megazlepšení moc neregistruju :D. Jako jo, je to sympatický, hezky si pohráli s následky, které přineslo dění v Capovi Hail Hydra!, ale jinak to je prostě furt seriál, ve kterým se jednou za hodinu řekne "Captain America", jednou za dvacet minut "Fury" a po čvrt roce sem občas někdo dorazí na návštěvu (Sif)... that's all. No prostě sem se utvrdil v tom, že s touhle konverzačkou pro ortodoxní MARVEL geeky ;) nemám stále ztrácet čas.
A přitom ten pilot se mi fakt líbil, chjo.
Akční scény, kdy má JEDEN ÚDER TŘI STŘIHY fakt nenávidim. Jo, použil jsem capslock, je to hnus.
25554
Tak sem si teda pustil ten dvojdíl S01E16 + S01E17 (kterej pro mě byl docela vytrženej z kontextu, páč sem naposledy viděl třetí epizodu), a žádný megazlepšení moc neregistruju *:D*. Jako jo, je to sympatický, hezky si pohráli s následky, které přineslo dění v Capovi [spoiler]Hail Hydra![/spoiler], ale jinak to je prostě furt seriál, ve kterým se jednou za hodinu řekne "Captain America", jednou za dvacet minut "Fury" a po čvrt roce sem občas někdo dorazí na návštěvu (Sif)... that's all. No prostě sem se utvrdil v tom, že s touhle konverzačkou pro ortodoxní MARVEL geeky *;)* nemám stále ztrácet čas. A přitom ten pilot se mi fakt líbil, chjo. Akční scény, kdy má JEDEN ÚDER TŘI STŘIHY fakt nenávidim. Jo, použil jsem capslock, je to hnus.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se