Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Californication | 2007 - 201
csfd  imdb
hrají: David Duchovny, Natascha McElhone, Madeline Zima, Madeleine Martin, Evan Handler

Californication: 7. sezóna


ikona
Davies182
Hank Moody se nadobro rozloučil se září obrazovky. Jaká byla 7. řada pecky stanice Showtime?  

Tato recenze obsahuje sprostá slova a sexistické narážky, a proto by ji nikdo neměl číst!

Tom Kapinos je hustej týpek. Talentovaný pán, pod jehož horečnatýma pisálkovskýma rukama se předposlední, tedy šestá sezóna patálií Hanka Moodyho proměnila v situační mišmaš oplzlých nadávek, chlastacích scén a velebení drog, vrací úder. Panovaly oprávněné obavy, že se s námi Duchovny v jeho poslední štaci nerozloučí stylově, nýbrž s dalším trapasem na krku... Nestalo se tak. Takže si to pro jistotu na začátek zhodnocení ještě jednou zopakujme: Kapinos naštěstí znovu zaválel, vtip je zpět. Jak se bohémskému Californication podařilo, vrátit se na výsluní?

Vlastně docela jednoduše. Stačilo se prokousat zmatečnou úvodní S07E01, libující si ještě stále v nepochopitelných infantilních scénkách (pláč při orálním sexu vede) a akceptovat z prstu vycucanou linii, točící se kolem Hankova tupého synátora, a pak už se jelo na jistotu. Tvůrci totiž záhy chytře obracejí nejen Moodyho, ale i divákův život vzhůru nohama, když nutí skladbou jednotlivých epizod k soustavnému, šestihodinovému maratonu – ověřeno v praxi. Protože až se na obrazovce poprvé zjeví dlouhonohá MILFka Heather Graham, budete v sedmém nebi.

Casting se v čele s Heather Graham velmi povedlKam čert nemůže, nastrčí ženskou – znáte to. Hank se po bezmála dvou dekádách od vášnivého románku s velmi hezkou kamarádkou dozvídá, že rockerka Becca není jeho jediným potomkem. Ironií osudu (čti scénáristy) je tak zase jednou správná chvíle na to, odsunout udobřování se s vyvolenou Karen stranou a vyprat nové špinavé prádlo, které kdosi hlavnímu hrdinovi pohodil otevřenými dveřmi rovnou do obýváku. Otázka tedy zní: jak lze zkombinovat hýřivý život a trable s láskou dohromady s nuceným doháněním výchovy syna, maskujícího se za kudrnatého krále všech multikulturních geeků? Blbě.

A Kapinos rozhodně nepolevuje. Aby totiž oněch nahromaděných starostí náhodou nebylo málo, přihazuje k nim navíc tvůrce seriálu další dějovou odbočku v podobě natáčení fiktivního TV odpadu jménem "Santa Monica Cop", na němž se Moody spolupodílí jako toho času chudý scénárista. Páč děvky a chlast se sami nezaplatěj, víme. Náš nejoblíbenější televizní "motherfucker" se rázem ocitá v šíleném kolotoči kancelářského byznysu, po útrpné pre-produkční fázi se potom celý tým přesouvá i na plac k samotnému natáčení. Rovná se další karavany plné nadržených hvězdiček, rovná se další prsatá pokušení pro sexuálního matadora s nejšikovnějším jazykem široko daleko.

Kamera... klapka... soulož? No vážně, zbytečné okecávání je tentokrát nepříslovečným nošením kondomů do nevěstince. Californication prostě nemohlo skončit o moc lépe. Slabší rozjezd sezóny je sice pro fandy záhadou století, nahláškovaná taškařice ale rychle nabrala druhý dech. Povedených legrácek se dokonce po x hodinách dočkali i Charlie s Marcy, na jejich nafukovací historku jen tak nezapomenete. S náladou a zejm. emocemi potom nečekaně zamává i pochmurná retrospektivní epizoda o sebelítostivém sobci s iniciály H.M., který odmítá vyrůst aneb kdo by prosím pěkně u komedie čekal zběsilé smrkání do kapesníku, hm? Výborně. Stávkování se nedočkají ani povedená camea a herecké návštěvy z minulých řad, i tady je to znovu jedna chutná třešnička na dortu vedle druhé.

Je dokonáno – doufejme, že dál rýžovat se již opravdu nebude. Po vzoru těch největších hollywoodských spektáklů před námi lechtivá opona zakrývá elegantní nápis The End, Davida teď budeme v bedně potkávat pro změnu jako drsného detektiva Sama Hodiaka. Notně přisprostlá kalifornská pohádka o tom, že láska hory přenáší, byla celkem sedm dlouhých let dohromady zatracepeně fajn, s Moodym během nich jistě dospěla a partner(k)y vystřídala také značná část nejen fandů Akt X. Milujte se a množte se (a buďte věrní!), a fanděte Showtime, ať má stanice stejně šťastnou ruku i při výběru dalších chystaných seriálů. Chybíš nám, Hanku, všechna čest.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (8)

Verdikt

avatar8/10

Davies182


Hodnocení čtenářů

 • avatar2/10

  jiri.vit

Californication: Úvod 7. řady


ikona
mcb
Hank Moody se vrací v poslední sezóně oblíbeného seriálu. Stojí za to mu dát šanci? 
Karen a Hank posedmé. Tentokrát už ale naposledy, tak nebudeme ožraleckému spisovateli křivdit, že chce své eskapády natáhnout ještě na další sezóny – tahle „kalifornská soulož“ už bude opravdu poslední, přitom se rozjíždí v podobném duchu jako ty předchozí a vypadá jako jedna z mnoha. Po cliffhangeru z předchozího dílu, kdy se Hank vykašlal na pojízdný rockový cirkus a na motorce se napříč Spojenými státy vydal do opětovného náručí Karen, vidíme tak dalšího Hanka škemrajícího o to, aby ho jeho milá, s níž se desetkrát rozešel, vzala zpátky. Samozřejmě to nebude tak jednoduché, když je to nevychovaný a šovinistický ožrala bez práce, proto se rozhodne polepšit…o tom bude zhruba následujících dvanáct dílů.
 
 

Aby zahnal aktuální krizi, vezme Hank práci scenáristy na televizním remaku filmu Santa Monica Cop (který se natáčel v minulých sezónách, pokud nevíte), aby si zas mohl díky svému nabubřelému egu zanadávat na všechny zúčastněné. Zatímco tato práce se pomalu rozbíhá, své problémy řeší i „masturbující“ agent Charlie Runkle, který se opět (!) vrátil k Marcy a právě zažívají jisté problémy v posteli. Ohrané zápletky, ohraná témata – postavy už dávno známe, stejně jako jejich projevy chování, takže nastíněný vývoj příběhu nikoho nemůže svou předvídatelností zvednout ze sedačky, všichni totiž zhruba víme, že u toho bude spousta nekorektního humoru, sexu a otřepaných životních pravd z úst bohémského spisovatele.
 
 

Samozřejmě nechci vyznít jako hater (i když z předchozích odstavců to tak vypadá), ale faktem je, že Californication se posledních několik sezón točí v bludném kruhu, z něhož není úniku. Kdyby tohle byla nějaká třetí sezóna, ještě bychom to dokázali akceptovat, ale recyklovat zápletky a postavy (přenesené jen do jiných prostředí) už sedmým rokem? To už trochu zavání i tou rutinní  a rychlokvašnou scenáristickou prací dělanou jen kvůli penězům, jíž Hank tak opovrhuje. Že by drobná sebereflexe tvůrců?
 
 

I přes to se mi však jeví úvod sedmé řady lepší než cokoliv z té předchozí. Když přijmete fakt, že se Hank Moody stal parodií sebe sama, netrpí půlhodinka v jeho přítomnosti nijakým zničujícím dojmem. Pokud navíc sledujete seriál od začátku, určitě to nezabalíte těsně před cílovou páskou – před ní ale bude čekat Hanka ještě hodně náročná cesta, jejíž tón částečně udává závěr úvodní epizody utvrzující v tom, že nezávazné vztahy na jednu noc mohou mít i následky. Jak se z toho nakonec (ne)vyvlékne, to se budeme dozvídat po dobu následujících týdnů…
Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (11)

Verdikt

avatar6/10

mcb

Californication: 6. sezóna


ikona
mcb
Má ještě notorický ochlasta a spisovatel v jednom co nabídnout? 

V poslední době můžeme být svědky mnoha smutných situací, kdy jsou kdysi relativně kvalitní a zábavné seriály zbytečně tlačeny do dalších sezón díky enormnímu zájmu publika. Američtí diváci s ovladačem v jedné a s popcornem v druhé ruce zkrátka nechtějí své oblíbené hrdiny vyměnit za něco nového, což utvrzují stálou rekordní sledovaností. Zoufalým případem tohoto „trendu“ může být například sitcom Jak jsem poznal vaši matku, který se nyní courá do matné deváté sezóny. Připojil se k Tedovi a spol. nyní i Hank Moody?

Po zhlédnutí celé šesté sezóny a ohlédnutím za pravými kořeny seriálu musím bohužel smutně konstatovat, že ano. Rozjezd to byl ještě relativně dobrý – i když ho kolega Krasa moc nevychválil, v půlce sezóny mi aktuální Californication přišlo jako ideální mix ztřeštěné zábavy, kde se už ani moc neřeší zápletka, nýbrž epizodní situace a z nich vyvěrající nekorektní humor založený vždy na tom, že někdo někoho osouloží na nepatřičném místě, někdo se ožere a poblije, fetuje nebo se chová jako magor. Zkrátka když šla nudná a (stopadesátkrát) omílaná zápletka s Karen a veškeré moralizování stranou, nabízel seriál kvalitní nenáročné pokoukání dle očekávání.

Bláznivý rocker Atticus Fetch (a občas i Marylin Manson) trousil nejapné vtípky, Charlie se musel vydávat za gaye, Marcy se spřátelila se s vyšinutou feministkou Ophelií – to byly všechno momenty, při kterých se poetika Californication vyjevovala v plné kráse. Postava Hanka Moodyho navíc naprosto rezignovala na jakýkoliv osobní vývoj a prostě jen chlastala a vrhala se do všeho po hlavě. Potud OK. Jenže to, co jsme na předchozích sériích nesnášeli, se zákonitě muselo vrátit. Při sledování posledních tří epizod série si totiž začnete pomalu uvědomovat, jak už vás to strašně nebaví.

Hank se chová jako nezodpovědné hovado v roli otce, přítele, člověka a „manžela“. Na všechny a všechno kašle, ale přesto nás musí na konci ubezpečit, že to vlastně tak nemyslí, že je vlastně od začátku dobrák. A začne se asi po desáté znovu usmiřovat s Karen, ta brečí, on ji utěšuje, pak si řeknou, že je vlastně všechno v pořádku, že se milují, následně se rozloučí a Hank jde do postele jiné ženy. Vyloženě trapná vsuvka z posledního dílu, kdy si Hank představuje svatbu s Karen, je už opravdu třešinkou na dávno prošlém dortu. Zkrátka zábava k pohledání.

Z šesté série cítit už jde dosti cítit, že by to tvůrci rádi zabalili a nějak ukončili. David Duchovny v rozhovorech prohlašoval, že šestá sezóna bude dost možná tou poslední a prostor si tvůrci do budoucna prý nechávali pro postavu nezávazné Faith (Maggie Grace), takového ženského ekvivalentu chlastajícího spisovatele. Jenže se tak nestalo – sledovanost narostla a po pár dílech byla podepsána smlouva na další sezónu. Kráva se tedy bude dojit i příští rok.

A zřejmě to nebude vůbec pěkný pohled, když už v druhé půli šestky začali scenáristům naprosto docházet nápady, jak s tímhle unylým příběhem pokračovat dál. Tak jde vidět, že stále omílají to samé - jak děj (neustále rozcházení s Karen, trapná morální ponaučení), tak i typ humoru. Divákům to ale nejspíš ke štěstí stále stačí. I přes nadějný rozjezd se tedy jedná spíše o zklamání, které utvrzuje jen fakt, že by tvůrci měli oblíbené seriály v rozumné míře utnout a nenatahovat je do nekonečna. Pak je dost možné, že se původně oblíbená látka znechutí i těm, kteří kdysi na Hanka a spol. nenechali dopustit.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (4)

Verdikt

avatar6/10

mcb

Californication: Úvod 6. řady


ikona
Krasa
Hank Moody vyráží na svou poslední seriálovou štaci. Jak je na tom s formou?  

Hank Moody. Seriálová postava, která se za posledních šest let stala vzorem všech televizně pozitivních pařmenů. Litry vypitých whiskey Jack Daniels, tučné obnosy dolarů na kontě a neskutečná porce krásných žen – to vše udělalo z Californication kultovní humornou záležitost, jejíž šarm se televizi Showtime jen stěží dovede znovu napodobit. Nedělní premiéra šesté řady totiž odstartovala poslední dostaveníčko Hanka, Karen a zbylé party s věrnými diváky. Jak jsme již zmínili před několika měsíci, původní autoři v ní dokonce plánovali představit postavu Faith (Maggie Grace), která se následně měla stát hlavním charakterem dalšího, koncepčně podobného seriálu. Z toho sice nakonec sešlo, ale i tak by tu pořád mělo být dost důvodu ke sledování. Jakými směry se bude zřejmě ubírat poslední řada Californication a jak se nám její úvodní epizoda zamlouvala?

Co se týká časového zařazení série, zapomeňte protentokrát na výrazné dějové kotrmelce. Pátá série přeci jen skončila otevřenou scénou Hankova přiotrávení a tak není divu, že autoři navazují promptně na její závěrečné titulky. Hank Moody se probouzí v nemocnici s nikterak závažnou otravou krve. Podstatně hůře na tom však je Carrie, žena, která jemu i sobě ve zmiňovaném finále zprostředkovala onen malý vražedný koktejl. Hanka začnou ihned při opuštění nemocnice trápit výčitky svědomí a tak nastartuje „tour de bar“, snad ještě razantnější, než jsme za uplynulých pět sezón zvyklí.

Pětadvacetiminutová epizoda nabízí klasický koktejl scének známých z předchozích řad. Spatřili jsme Hanka v morálně bohatém rozhovoru s Beccou, Karen, která si s opilým mužem svého života neví rady, i typickou výměnu názorů Charlieho a Marcy. Dokonce i setkání s rockovým zpěvákem Atticem Fetchem, představujícím Hankovi nápad na zpracování „Bůh nás nenávidí“ coby rockové opery, jako kdybychom už jednou zažili. Nejsme si jisti, zda je dobrý nápad zpracovávat hudební téma, zvláště po stále ještě čerstvé řadě se Samurajem Apocalypse. Zatím však nedokážeme vyhodnotit, jak zábavná postava Atticus Fetch bude a s jakými dalšími charaktery se Hank vlastně setká. Pevně doufáme, že alespoň Faith, která by se poté měla stát hrdinkou nového Showtime seriálu, bude patřit k těm přinejhorším nadprůměrným.

Pilotní epizoda šesté série nás popravdě příliš nenadchla. Kromě výtečné scény s močením do láhve od kořalky jí bohužel chybí překvapivější komický element. Otázkou je, zda už je to lehkou vyčpělostí tématu, anebo zkrátka série potřebuje trochu času na pořádný rozběh. My pro vás budeme labutí řadu Californication pochopitelně sledovat a postupně vás informovat o jejím případném progresu.

Verdikt

avatar6/10

Krasa


Hodnocení čtenářů

 • avatar6/10

  mcb

 • avatar9/10

  Memphis

 • avatar7/10

  xvladax

Californication: Recenze 5. sezóny


ikona
Anarvin
Hank Moody se přesunul do Hollywoodu a začal sekat dobrotu. Je s ním pořád taková sranda?  

První řada Californication patří k tomu nejlepšímu, co pro malou televizní obrazovku vzniklo. Byl to pečlivě vybalancovaný mix pulpové zábavy a sondy do duše ztrápeného umělce, který touží být vzorným otcem od rodiny, ale příliš často podléhá svým mrzkým pudům. Hlavní roli perfektně ztvárnil David Duchovny, který se tak oprostil od nálepky „suchar agent Mulder“. Celé to tenkrát skončilo happyendem, takže dle očekávání mohla každá další řada pověst seriálu už jedině rozmělnit k horšímu.

To se vyplnilo tak napůl. Žádná další série se té první nevyrovnala, ale seriál také nikdy nesklouzl ke zbytečnosti. Občas se objevila nějaká hluchá epizoda, celkově se Californication stalo lehce senzacechtivějším, ale o Hankovi (Duchovny) a spol. pořád bylo co říct a sem tam se objeví epizoda na úrovni toho nejlepšího z první řady, jako například emocionálně zdrcující finále třetí řady (Hankovo zatčení). Vždycky však bylo jasné, že Hankovo řádění nemůže trvat donekonečna. Kdyby své životní lásce Karen a dceři Becce ubližoval svým nezodpovědným chováním i nadále a ony mu i nadále odpouštěly, bylo by jen otázkou času, kdy nás ten natahovaný kolovrátek přestane zajímat.

Tom Kapinos, autor seriálu, si toho naštěstí byl vědom, a tak pátou sérii začal s úplně čistým štítem. Děj se posunul o necelé tři roky kupředu, během nichž se Hank odstěhoval do New Yorku, a místo nekonečných depresí a pitek zase konečně začal pořádně psát. Karen se vdala za Richarda Batese, jejího bývalého profesora a vyléčeného alkoholika, kterého jsme poprvé poznali už ve třetí sérii. Becca šla na vysokou a dala se dohromady s mladíkem, který je chováním nápadně podobný jejímu otci. Marcy se vdala za Stua Beggse a s Charliem se střídá v péči o jejich společného syna.

Hank se do Los Angeles vrací po tom, co mu jeho poslední milenka vypálila byt a Charlie mu nabídnul zajímavou práci u filmu – měl by psát scénář pro slavného rappera Samurai Apocalypse. Ze Samuraie se však vyklube šílenec se sklony k agresivitě, který nejednou násilným způsobem ovlivní život Hanka i dalších hrdinů. Navíc chodí s překrásnou Kali, která se stane jeho nejnovější femme fatale. Hank se jí však překvapivě nesnaží skolit úplně za každou cenu a i všechny své další eskapády omezí na absolutní minimum.

Seriál tak nabral skutečně nový směr, když jsme dostali Hanka střídmějšího a zodpovědnějšího. Místo toho, aby Karen a Becce působil jeden problém za druhým, tak se snaží pomoct, kde se dá. Tu se drží zpátky, tady nezneužije situace a tamhle zase udělá něco nesobeckého na úkor svého osobního blaha. Co se stalo? Za ty tři roky měl Hank zřejmě čas přemýšlet a došel k názoru, že víc, než získat svou rodinu zpátky, chce, aby jeho rodina byla šťastná. Situaci rozhodně napomáhá i fakt, že v bezohledném příteli své dcery Tylerovi vidí sám sebe. Hořká medicína, pozorovat „svoje“ sobecky destruktivní chování z vnějšku na vlastní oči. A co si budeme povídat, pokud jde o částečnou zdrženlivost ohledně Kali, Samuraiovo neustálé mávání bouchačkou určitě také pomohlo. Změna je to každopádně nesmírně osvěžující. Je fajn mít Hanka zase jednou rád jinak, než Hankovi navzdory.

Protože se Hank vydal (lehce) pokornější cestou, musí většinu těch nejšílenějších eskapád obstarávat Charlie Runkle, který sice konečně naplnil své předsevzetí a osouložil sto žen, ale po několika letech bez Marcy se cítí osamělý. Snaží se tak najít životní partnerku a při tom hledání zažije nejednu šílenou situaci, jako je osahávání chůvy nebo odpaňování pomocí své vlastní hanby. Nemluvě o chvílích, kdy se snaží vetřít do přízně mladého Tylera a následně i do přízně Hanka, který přítele Beccy nemůže vystát a cítí se zrazen. To se pak teprve dějí věci. Ale přesně kvůli tomuhle rozpustilému harašení má řada lidí seriál tak ráda.

Z vedlejších postav páté řady je nejvděčnější asi profesor Bates, který se po požití alkoholu stává běsnícím zvířetem, jež se na veřejnosti vysvléká do naha a chlubí se penisem pečlivě ukrytým mezi sraženými stehny. Oproti předešlé řadě nijak nepolevil ani Stu Beggs, kterého si užívá Stephen Tobolowsky (jeden z těch herců, kterého jste viděli už tisíckrát, ale na jeho jméno si nemůžete nikdy ani za boha vzpomenout). Naopak nováčkům se daří pouze částečně. Kali patří mezi Hankovými múzami spíš k těm slabším a Samurai Apokalypse je s tím svým gangsta natřásáním vyloženě na přesdržku. Nemluvě o tom, že mu není rozumět ani slovo. Pověst tak novým postavám zachraňují Tyler, který v některých chvílích opravdu působí jako mladší a samolibější verze Hanka, a Charlieho nová milenka Lizzie, jež, na rozdíl od Kali, naopak patří k těm nejfešnějším nahotinkám, které nám Californication za ta léta naservírovalo.

I přes několik méně zajímavých vedlejších postav a slabších epizod ale pátá sezona Californication potvrdila, že se liché řady seriálu vždycky povedly lépe než sudé, a že Hank a jeho nejbližší pořád mají co nabídnout. Tenhle dojem zpečetilo depresivní (a vynikající) finále, ve kterém polepšený Hank konečně jedná ve všech rozhodnutích správně, má štěstí na dosah a jeho krutý osud ho stejně nakonec dostihne a stáhne ho zpátky do bahna průšvihů. Za rok nashledanou pane Moody.

Verdikt

avatar8/10

Anarvin


Hodnocení čtenářů

 • avatar8/10

  the dark knight

 • avatar3/10

  mickeysekk

 • avatar9/10

  Davies182

Californication: 1. sezóna


ikona
st39.6
 

Na těchhle chlápcích je něco zvláštního. Něco, díky čemu jejich příběhy z obrazovek hltáme stejně tak vášnivě, jako lezou děvčata Hankovi pod peřinu. Jsou to trosky, svým způsobem i parchanti, většinou na nás mluví se žvárem v puse a kašlou na korektnost. Možná je to naše skrytá touha být stejně nezávislí, bez zábran. Možná ... Hank takový je. Sbalí, na kterou si ukáže, po Kalifornii drandí v zapraseném Porsche a nezajímá ho nic jiného než on sám. Ignorant až za hrob. Duchovnyho stylový návrat do první seriálové ligy předtavuje postava, kterou budete možná skrytě obdivovat, stěží si ji ale skutečně zamilujete. To spíš jeho vždy usměvavou "bejvalku", která mu pořád hltá z hrsti a nejradši by na něj při první příležitosti vášnivě skočila. Nebo mladou dcerku, podivnou to směs Wednesday Addamsové a nejlepšího dítěte všech dob, která s takřka nehybnou tváří propluje celou sezonou, a přesto jejím vnitřním pochodům porozumíte víc, než kdyby vám je do ucha vysvětloval sám scenárista.

Ten se zjevně dost často inspiroval životem samotným. Stejně jako si Hank Moody musí nejdříve projít nějakou jeho dramatickou část, která se pak odráží v jeho literatuře, i Tom Kapinos zřejmě čerpal ze svých zkušeností. A pokud ne, tak klobouk dolů, protože vytvořil hořkou komedii, která si razítko "ze života" zaslouží víc než cokoliv jiného. Jistě, všechno je to okořeněné o pár hollywoodských srandiček, bez kterých by se dnešní seriálová tvorba ani nenadechla, ale Californication vnáší do proslazených příjimačů svěží vánek (skoro)originality. Nebude vám podlézat, musíte jí přijít na chuť. Stejně jako černému humoru, geniálně vypointovaným dialogům (Hank má tendenci opatřit pověstnou třešničkou na dortu každou větu) a úchylnosti hlavní postavy.

O Californication by se dalo vyprávět tolik věcí, které se nedají smrštit do sebevýstižnějšího textu. Z popisu zní jako nějaké drama, ve skutečnosti je ale pořád hlavně o humoru a situacích jak vystřižených z pánských časopisů. Taková tragikomedie o tom, jak můžete s životem vymetat tak dlouho, dokud vám to v dvojnásobné míře nevrátí přímo do obličeje. Být vámi, tak ho okusím alespoň prostřednictvím televizních obrazovek. Přinejhorším se naučíte třem věcem - před sexem vyžadujte občanku; po Kalifornii jezděte výhradně ve vozidlech se zavřenou střechou a nikdy nedávejte svůj jediný rukopis do rukou cizím lidem. Však to časem pochopíte.

Verdikt

avatar8/10

st39.6


Hodnocení čtenářů

 • avatar8/10

  EDDIE

 • avatar9/10

  MAJkLSON

 • avatar9/10

  the dark knight

 • avatar8/10

  HermyJane

 • avatar6/10

  Solomont

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace