Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Odpadlík | Renegade | 1992-97
csfd  imdb
hrají: Lorenzo Lamas, Branscombe Richmond, Kathleen Kinmont

Odpadlík: Recenze


ikona
imf
 

Všichni jsme to viděli na vlastní oči. Reno přijel do nějaké vesničky, vyřešil tam za všechny potíže, zamiloval se do nejhezčí svobodné matky a na konci odjel do zapadajícího slunce. Epizoda za epizodou, pokaždé jeden odškrtnutý "wanted" poster, semo tamo nějaké vtipkování s Bobbym (jehož vlasy konkurovaly snad jen jeho fintě s nataženou rukou) a ve druhé sezóně konečně i posun původní zápletky se zkorumpovanými policisty. Nicméně to docela fungovalo, už kvůli slušnému podílu akčních scén, ve kterých si Lamas vylepšil image rockové máničky nacpané v koženém ohozu, s motorkou pod zadkem a spacákem na zádech. Na začátku devadesátých let se tenhle 80s styl celkem snesl a Stephen J. Cannell odprodukoval seriály jako A-Team, Hardcastle & McCormick nebo Jumpstreet 21, takže měl s podobným žánrem zkušenosti. V Odpadlíkovi si navíc sám zahrál nemesis hlavního hrdiny. Neexistuje nic nebezpečnějšího, než naštvaný scenárista, pobíhající s velkou pistolí po opuštěné továrně, ve které se skrývá hlavní hrdina. Proč? Protože scenárista si do scénáře může dopsat, že se prostě musí trefit. :)

Nostalgie tu má určitě své nezastupitelné místo, ale Odpadlík přeci jenom nezestárnul natolik jako eskapády Michael Knighta v černočerném vozítku. Kouzlo je však rozhodně pryč a hloupé hlášky spolu s předvídatelným dějem, se zařezávají do uší, místo aby je hladily. Minulý týden jsem na jeden film koukal a napadlo mě totéž co před lety. Proč v poslední sezóně neudělali epizodu, ve které Vince Black objíždí všechny ty matky, manželky a vdovy, kterým na konci každého dílu slíbil, že se jednou vrátí? Proutník jeden!

Verdikt

avatar5/10

imf


Hodnocení čtenářů

 • avatar6/10

  Solomont

 • avatar3/10

  JAn_G

 • avatar4/10

  Davies182

 • avatar5/10

  Ravenous

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace