Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Too Hot to Handle | 2020
csfd  imdb
tvůrce: Laura Gibson, Charlie Bennett
hrají: Francesca Farago, Harry Jowsey, Chloe Veitch, Sharron Townsend, Rhonda Paul, David Birtwistle, Kelz Dyke, Nicole O'Brien

Too Hot to Handle: 2. řada


ikona
krauset
O kolik se svou neukojitelností připraví soutěžící druhé řady?  

Dvojice sedí na pláži a pozoruje oceán. „Není to šílený, že tam není pevnina?“ pronese muž zahloubaně a pokračuje: „Jsi dobrá v zeměpise?“ „Ne akademicky, ne,“ odvětí žena. 

To slovo „akademicky“ se zdá maličko nadbytečné. Na Too Hot To Handle se člověk divá jako na dopravní nehodu, fascinovaně, neschopen oči odtrhnout. Netflix loni zazářil se dvěma párovacími reality show, Love Is Blind a Too Hot To Handle, které zastihly svět znuděný a v karanténě. Načasování je to skoro tak dobré, až si říkám, zda pracovníci koronavirové laboratoře ve Wu-chanu neměli v Netflixu nějaké akcie. 

 

Ve druhé řadě se opět slíbilo kupě namakaných, nadržených, nablblých (další na- si přidejte dle uvážení) mladých lidí, že stráví měsíc na vysněném ostrově v reality show nikoliv nepodobné Paradise Hotel. Jenže zádrhel: žádný sexík. A každý polibek či intimní dotek znamená odečet několika tisíc dolarů ze stotisícové výhry (nakonec prosouloží víc než polovinu, tedy přes milion korun). Tak tedy roušky a chňapky nasadit!

Je v něčem fascinující sledovat nejen to, jak spolu koexistuje skupinka lidí, která je tak vzdálená vaší sociální bublině, ale také měnící se psychické rozpoložení osazenstva tvořeného instagramovými modelkami a osobními trenéry, již jsou navyklí být nejatraktivnějšími lidmi v místnosti a nejednou nejsou. Takový svalnatý striptér Nathan rozhodně není zvyklý na to, že nemůže sehnat holku, ale zde o něj okolní ženy stěží zavadí pohledem. 

 

Hlavními aktéry milostné zápletky jsou Angličanka s indickými kořeny Emily a Cam Holmes (věřte mi, příjmení je jen shodou jmen), pro něhož mám slabost, jelikož umí napodobit Glumův hlas, a chlubí se tím. Nerd! Druhým hlavním párem je Melinda s Francouzem Marvinem. Osobně si myslím, že byli letošní soutěžící atraktivnější než loňští, ale naneštěstí jsou i o něco chytřejší. A tak nezazní žádná hláška blížící se legendárnímu přemítání jednoho z účastníků první řady, který se ptal ostatních, zda nástěnné hodiny začínají jedničkou či dvanáctkou. Ani se tentokrát žádná bruneta neptá: „Jaké je číslo na 911?“ Letošní sběr dokonce bez pomoci pochopil, co znamená slovo „sebeukájení“. A tak jedním z nejvtipnějších přeřeků zůstává nazývání erotogenních zón zónami „androgynními“, což je v kontextu téhle reality show zklamáním.

 

Sice je Too Hot to Handle v jádru zlomyslná show s báječně ironickým voice-overem, ale snaží se tvářit, že je jejím cílem udělat ze sobeckých proutníků a milostných hráčů emocionálně vyspělé jedince, schopné navázat vážný vztah. O to se starají různí terapeuti a life-coachové, kteří bohužel prokaučovali možnost dělat v životě něco užitečnějšího než instruovat nadržené dvacátníky, kterým je odepřen šuk, aby kreslili své emoce na suk.

 

Soutěžící nemusejí být dobří v zeměpise – akademicky! –, aby si Too Hot to Handle našlo cestu do vašeho obýváku. Sice nevědí, jak se píše „pesimismus“ (na jejich obranu, to anglické zdvojené „s“ je zákeřné), ale já jsem ohledně téhle reality show pozitivní. A na sledování bandy podivínů, kteří jsou drženi ve stavu sexuální frustrace čistě pro naše pobavení, je cosi nepopiratelně uspokojivého. 


Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Verdikt

avatar6/10

krauset


Hodnocení redakce

 • avatar7/10

  do_Od


Hodnocení čtenářů

 • avatar7/10

  the dark knight

 • avatar8/10

  Spiker

 • avatar7/10

  Adasin

 • avatar5/10

  Ravenous

Too Hot to Handle: 1. řada


ikona
Mr. Hlad
Když už víte vše o chovu tygrů v Americe, co sledovat dál? 

Jestli karanténa a celý ten bordel s Covid-19 bude vést i k nějakým zásadním společenským změnám, to ukáže až budoucnost. Ty nezásadní tu ale už jsou a můžeme je sledovat na vlastní oči každý den. Lidi, kteří museli zůstat celé týdny zavření doma, se nudili tak, že začali koukat na věci, jakých by se ještě před pár měsíci nedotkli ani klackem. Třeba na reality show. A třeba i na takové, kterým se ještě v zimě vysmívali, kdykoliv k tomu dostali příležitost. Já jsem jeden z těch lidí.


Kdybyste se mě zeptali před půl rokem, jakou reality show jsem viděl naposledy, asi bych se fakt musel vrátit k první řadě Vyvolených, což je dneska hodně hluboká minulost. A už tehdy jsem věděl, že při sledování vypsychlého Vladka riskuju, že se mi samovznítí mozek. Jenže v karanténě fakt člověk kouká na cokoliv, co se hýbe, je to barevné a lze u toho vypnout hlavu. A co člověku dá možnost smát se cizím lidem, aby se sám cítil lépe. Takže jsem u Too Hot to Handle skončil a teď moc nevím, jak celou recenzi pojmout. V téhle show se zkrátka parta mladých, pohledných a totálně nadržených lidí nechá zamknout do luxusní vily na pláži, načež jim robotický hlas řekne, že pokud se rozhodnou strávit spolu pár intimních momentů, bude je to stát prachy. A to je vše. Pokud byste mi chtěli tvrdit, že to je konina a blbost, můžu maximálně kývat hlavou. Ale na druhou stranu tahle konina svoje kouzlo má.


To kouzlo, jak už jsem naznačil výš, spočívá v tom, že můžete sedět doma vyprasení na gauči, cpát se chipsy s jarní cibulkou a smát se pohledným hloupým lidem, pro něž je fakt, že nemůžou souložit, skoro stejně bolestivý, jako kdyby jim někdo zavolal, že jejich rodiny posílá do koncentráku někde u Pchjongjangu. O ničem jiném tahle věc není. Hezcí lidé se chovají jako debilové a řeší naprosto nepodstatné věci v hezkém prostředí. Výhodou Too Hot to Handle je ovšem to, že tvůrci si byli evidentně vědomi toho, že se jim před kamerami sešla sebranka povrchních kašparů, kterým se budou chtít diváci smát. A tak se smějí taky. Ironický a někdy až cynický voiceover soutěžícím nic nedaruje a docela rád bych navštívil nějakou tu popracovní párty štábu, kde se hodnotilo, jak moc velký poměr je mezi roztomilostí a tupostí Chloe, jestli dokáže Harry zavřít pusu a dýchat nosem, proč má Francesca přifouklý jen ten spodní ret a jestli Haley fakt netuší, kde leží Austrálie. Koukat se na Too Hot to Handle je stejný bizár jako sledovat věštkyni Jolandu. Víte, že jde o neskutečnou pitomost. Ale užíváte si to, že ti na obrazovce to buď netuší, nebo jim na tom nezáleží.

I přes velmi krátkou stopáž všech osmi epizod se ale koncept „pojďme se smát hezkým, hloupým a nadrženým lidem“ rychle okouká, a tak ho tvůrci začnou ozvláštňovat návštěvami různých bizarních life coachů. Samozvaných filozofů a takových těch lidí, co vypadají jako bezdomovci, ale životem procházejí s úsměvem na tváři, protože jsou přesvědčení, že konečně pochopili, o čem že ta lidská existence je. A pak se sebevědomým výrazem nutí ženskou část soutěžících k tomu, aby zkoumaly svou vaginu a díky tomu se z nich staly lepší lidé a sebevědomější ženy, které konečně chápou svou hodnotu.


Too Hot to Handle je reálně show, ve které se nic neděje. Ono postavit ji celou na tom, jestli si dva lidi štrejchnou nebo ne, to úplně nestačí. Díky režii a víc do děje zapojenému voiceoveru ale dovede jít tahle reality show divákům víc naproti. A z monologů jednotlivých aktérů dělá vyloženě hlášky („Král džungle může být jen jeden… Lví král byl vždycky můj oblíbený film.“). Bez aktivnějšího zapojení lidí za kamerou by to fakt asi byla nuda, ovšem díky tomu, že celou dobu budete mít pocit, že v tom jedou s vámi a že vás vyloženě zvou k tomu, abyste se sexuálně neukojeným slepicím a kašparům smáli spolu s nimi, se u sledování Too Hot To Handle člověk nejen že nenudí, ale ani příliš nestydí. Tahle show si je vědoma toho, že drhne držkou o dno dobrého vkusu. To však neznamená, že si ji nemůžete užít. Už jen proto, abyste si připomněli, že na světě existují i lidé, kteří netuší, kde leží Austrálie a na základě nucené sexuální zdrženlivosti si myslí, že se z nich stávají lepší lidské bytosti.

Je to bizár. Ale je to zábava!

Verdikt

avatar7/10

Mr. Hlad


Hodnocení čtenářů

 • avatar6/10

  the dark knight

 • avatar8/10

  Spiker

 • avatar7/10

  Adasin

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace