Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
2 Socky | 2 Broke Girls | 2011 - ???
csfd  imdb
tvůrce: Michael Patrick King, Whitney Cummings
hrají: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Brooke Lyons, Matthew Moy

2 Socky: S01E21 – And the Messy Purse Smackdown


ikona
mcb
 

Opět žádná sláva, ale holky se tentokrát alespoň snažily. Epizoda se točí okolo daňového přiznání, které duo slíbí, že odevzdá za Earla na poště. To skýtá jedinečnou možnost pro Max, která se po celý život podobnému nepotřebnému úkonu úspěšně vyhýbala, a pro Caroline, jež má zase možnost vyniknout jako geniální organizátorka a „hloupá“ blondýná v jednom. Několik vtípků se obzvláště povedlo, většina z nich pochází hlavně z dialogů z kontejneru („I will literally be white trash“ pobaví), kde holky hledají ztracenou peněženku a nestihnou se ještě obhazovat shnilými nudlemi a odpadky. Poslední díl také ukázal vážné nedostatky – čili upozadění vtipných vedlejších postav na bezvýznamnou druhou kolej – Han, Earl a Oleg dostanou teď tak dvě tři věty za díl a to je vše. Zamrzí, že tvůrci dávají mnohem více prostoru otravné Sophii (jejíž potlesk při jejím nástupu je nejspíš způsoben nově nabytou popularitou díky Prcičkám) před jinými. Kde se například poděla ta bohatá panička, které Max hlídala Brada a Angelinu? Mnohem zásadnější otázka ale zní, kolik dílů bude seriál mít, když mají holky na kontě teprve 675 dolarů z dvou set tisíc. Recyklovat se nedá do nekonečna.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

2 Socky: S01E20 – And the Drug Money


ikona
mcb
 

Max a Caroline zase shánějí prachy. Tentokrát ne na obchod s koláčky, nýbrž pro advokáta, který by mohl bývalé dědičce dopomoct k opětovnému získání peněz svého otce. Ale kde takových tisíc sto dolarů sehnat? Jedině tak, že se sebe půjdete udělat pokusného králíka na testování léků. Epizoda je rozdělena na dvě části – v první sledujeme holky na klinice při jejich pracném vydělávání si – výčet vedlejších účinků způsobených léky poskytne Max tradiční zásobu dvojsmyslů a ironických vtípků a Caroline zase maximálně ujmu na zdraví. Na záchod odbíhající spolubydlící navíc zajistí docela vtipný running joke. Druhá část se soustředí právě na ono přelíčení, které se nese v duchu parodie Práva a pořádku. Max vybalí své znalosti 456 epizod soudního seriálu, tudíž je jasné, že s jazykem zadrhnuté Caroline zajistí odročení případu. Na jedno zhlédnutí díl pravděpodobně nikoho nezabije, ale k nahláškovaným epizodám ze startu série se nepřibližuje ani omylem. A btw – proč více prostoru nedostane Han nebo Oleg, nejvtipnější vedlejší postavy celého seriálu?

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace