Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Agenti SHIELD | Agents of SHIELD | 2013-2020
csfd  imdb
tvůrce: Joss Whedon, Jed Whedon, Maurissa Tancharoen
hrají: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge

Agenti SHIELD: Koukat nebo nekoukat?


ikona
Spooner
Zaslouží si partička Phila Coulsona druhou šanci? 

Seriálová marvelovka Agents of SHIELD na tom není zrovna nejlépe. V první sezóně platil seriál díky svým průměrným kvalitám a nudným epizodkám za televizního otloukánka, s nímž to většina comicsových fandů velmi brzy zabalila. A vlastně se jim ani není co divit Na sledovanosti druhé řady se pak tento trend nevesele projevil. Pokud to takto půjde dál, tak se může klidně stát, že druhá řada bude pro agenty tou poslední. Troufnu si ale říci, že málokterý kousek by si zasloužil od diváků druhou šanci, jako právě Coulsonova grupa.

Než mě ovšem osočíte ze zbytečného “hajpování“, tak tenhle comicsový zářez má k dokonalosti stále hodně daleko a z některých chyb se tvůrci nepoučí nejspíše nikdy. Akce se pořád pohybuje na té nejrutinnější televizní úrovni, dialogům chybí to správné whedonovské kouzlo a na matných postavách typu May či agent Triplett vám nebude záležet ani, kdyby se tvůrci rozhodli vyvraždit celou jejich rodinu. V jiných aspektech se však scenáristé poučili, vykašlali se na nudné epizodní případy a servírují nám zajímavé kontinuální zápletky, jež nabízejí do budoucna mnoho potenciálu.

Máme tu větší pohled na soupeření mezi SHIELDem a Hydrou, Coulsonovy pokračující trable, otce Skye a jeho záhadnou minulost či případné lákání na budoucí comicsové celovečeráky. Všechny tyto linie se začínají velmi slibně rozjíždět, tvůrci s nimi prozatím šikovně pracují a seriál tak hodně přidal na tempu a zábavnosti. Navíc se jim do malinko nudnějšího kolektivu podařilo zapracovat několik zajímavých a naštěstí i zábavných charakterů. Hunter je přesně ten hláškující sympaťák, jenž týmu chybě. Mezi ním a jeho půvabnou a drsnou ex Bobbi Morse to pak solidně jiskří a společně už stihli vyprodukovat nejednu hlášku. Ani v záporáckém týmu není o silné hráče nouze a od Daniela Whitehalla či tajemného otce Skye ještě můžeme očekávat velké věci. Agents of SHIELD tedy konečně v posledních epizodách začínají naplno využívat svůj potenciál a stává se z nich zábavná podívaná, která dokáže zajímavě pracovat se svým comicsovým univerzem. Snad jim tahle forma vydrží co nejdéle.

Proč dát Agents of SHIELD šanci:

 • zajímavé zápletky a soupeření SHIELDu s Hydrou
 • nové postavy
 • Phil Coulson je stále tahoun

Proč dát od Agents of SHIELD ruce pryč:

 • akce stále za moc nestojí
 • někdy dialogy šustí papírem
 • některé charaktery stále spíše nudí

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (6)

Agenti SHIELD: Epizoda 10


ikona
Dr.Z
Napínavé mid-season finále? Nebo nuda na entou? 

Agents of SHIELD přichází s náznakem jakéhosi dlouhodobějšího příběhu. Vracíme se totiž k zápletce z minulých dílů. Že bychom se alespoň na pár epizod vymanili z nudných a nezajímavých příběhů a dostali se k něčemu napínavějšímu, než jsou zhmotňující se dělníci a trable v postsovětské republice?

Vzpomínáte si ještě na Mikea Petersona? Starostlivého tátu, který si nasadil slušivý šperk a málem to s ním nedopadlo dobře? Je zpět, tentokrát už v padnoucí SHIELD uniformě a s jasnou představou, jak by měl svoje nadlidské schopnosti používat. Samozřejmě, že pro dobro SHIELDu. A že budou třeba. Raina, záhadná žena v květovaných šatech, si staví menší armádu vylepšených vojáků. To však nemůže naše parta dovolit a jako vždy se je vydává zastavit. Mimo to se opět řeší rodiče Skye a vztah Warda a May.

Tak tu máme poslední letošní díl Agents of SHIELD. Jak už to u podobných seriálů bývá, právě epizody před vánoční pauzou se pouští do těch hlavních příběhových linek a většinou jsou pouze takovým vykopnutím, to hlavní se totiž bude dít až v lednu. Agents nejsou výjimkou. A po pravdě? Začíná to být už těžká nuda plná momentů, nad nimiž nezbývá než kroutit hlavou. Záhadná organizace s minimálně třemi supervojáky proti třem agentům, jednomu tátovi od rodiny, jenž podstoupil několikatýdenní trénink a třem geekům. Může si někdy Coulson zavolat pro posily, nebo čeká až bude v ohrožení celá planeta? Do toho se Ward s May hádají, kdo v jejich vztahu bude větší chlap. Ještě by to mohla zjistit Skye, to bychom pak měli takový hezký milostný trojúhelník. Ta má však plné ruce práce s hledáním svých rodičů. Vlastně už nemá, protože ji May vynadala, tak se na to Skye vykašlala.

Agents of SHIELD pro mě začínají být utrpením. Je dost dobře možné, že už se k nim po pauze nevrátím a vůbec mě to nebude mrzet. Jak jste na tom vy? Sledujete tuhle televizní Marvelovku? Baví vás? Nebo máte podobné pocity jako já?

Agenti SHIELD: Epizoda 9


ikona
Spooner
Je v jednohubce od Marvelu konečně na co koukat? 

Minulé díly marvelovky Agents of SHIELD možná přivedly spousty zbývajících diváků již do menší apatie. U novinky Josse Whedona se toho totiž stále moc nového neudálo, zápletky byly čím dál nudnější a i ten v úvodu fungující humor se malinko vytratil. Devátá epizoda je na tom z tohoto hlediska naštěstí o něco lépe. Žádný velký kvalitativní skok ovšem stále nečekejte.

Tentokrát se tak do hledáčku našeho supertýmu dostane žena, která při výbuchu jedné továrny nejspíš získala schopnosti telekineze a nyní dělá ve svém okolí slušný brajgl. Hoši a dámy od SHIELDU ji tedy zatknou a postupem času zjišťují, že vše může být nakonec úplně jinak a společně s nebohou ženou nejspíš přišel na palubu jejich letadla i někdo úplně jiný.

Opět se tedy podíváme pod kůži a do minulosti jednoho ze členů týmu (tentokrát je na řadě drsňačka May) a zase přitom málem spadne celé letadlo. Fury musel asi Coulsonovi najmout sakra dobrý pojišťováka. Zápletkou se ale díl řadí rozhodně mezi ty zajímavější a to i přes fakt, že závěrečné “odhalení“ dojde nejspíš většině diváků o hodně dříve, než našemu týmu. Mezi charaktery už to však začíná konečně docela fungovat a vedlejší vtipná linka se žertíky funguje přes svou okoukanost hodně solidně.

Devátá epizoda se tak bezpochyby řadí mezi ty zábavnější, uteče velmi rychle a naháněčka s neočekávaným pasažérem v druhé polovině také funguje obstojně. Stále se ovšem musím opakovat ve svém tvrzení, že hranici pouhé jednohubkové zábavy Agents of SHIELD opět nepřeskočili. Přiblíží se jí aspoň v blížícím se mid-season finále?

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Agenti SHIELD: Epizoda 8


ikona
Spooner
Jak se vedlo stále průměrnějším agentům tento týden? 

V minulé epizodě si marvelovka Agents of SHIELD sáhla zatím na své scénáristické dno. Půlka týmu prostě jen dělala bordel v Rusku, ta druhá ještě větší v tajné superzákladně, a nikdo už po skončení vlastně ani nevěděl proč. Dnešní díl na tom měl být však přece jen jinak, jelikož měl navazovat rovnou na konec nedávného Thorova návratu na plátna. Jenže skutek zase utekl.

Náš tým totiž vychází ze závěru dlouhovlasého božana jen v úvodní scéně, kdy po něm v Greenwichi uklízí napáchané škody. Pak ale parta buranů v Norsku pořeže strom, ukradne posvátnou tyč původem z Asgardu a Coulsonova jednotka má hned trochu jiné starosti. Ona posvátná tyč dává totiž jejich držitelům obrovskou moc, ale zároveň ho navždy změní a probudí v něm ty nejtemnější vzpomínky. O tom se koneckonců přesvědčí také sám Ward.

S Thorovým Temným světem má tedy epizoda jen pramálo společného. Jen si prostě tvůrci vymysleli další asgardskou hračičku a Coulson jen tak zmíní, že Thor asi ještě nemá mobil. Samotná zápletka je potom také dosti nevyužitá a místo zajímavých bitek s křupanama se dočkáme jen nudné linky s profesorem a nahlédnutí do Wardova dětství. Postava drsného agenta naštěstí v tomto díle celkem obstojně funguje a dost mě zajímá, jak moc budou nyní tvůrci využívat Wardovy menší přeměny.

 

Jinak se ovšem seriál stále pohybuje ve vlnách jednohubkové zábavy, která dosti mrhá svým potenciálem. Závěrečná akce v kostele byla sice celkem fajn a Coulson až na pár hlášek ohledně Thora už naplno přejel do vážného režimu, v němž už naštěstí ví, že Tahiti je možná úplně jinačí kouzelné místo, než si původně myslel. Tak snad už se tomu začnou tvůrci naplno věnovat co nejdřív a ratingově skomírající seriál konečně pořádně nakopnou.

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Agenti SHIELD: Epizoda 7


ikona
Dr.Z
Co přinesla nová epizoda Agents of SHIELD? 

Agents of SHIELD nám i přes nějaké ty zaškobrtnutí vesele pokračují dál. Není to sice taková zábava, jakou bychom si představovali a jakou bychom si přáli, ale rozhodně se na to jednou týdně dá koukat a abychom marveláckému seriálu příliš nekřivdili, najdou se i světlé momenty, díky kterým se k SHIELDu můžeme vracet. Zdali nám to vydrží i do budoucna, to je ovšem ve hvězdách.

Zdá se mi, že Agents of SHIELD odsunuli příběhy v jednotlivých epizodách na vedlejší kolej a soustředí se spíše na postavy, protože to, co jsme dostali v sedmém dílu byl naprostý nesmysl. Jakási tajná zbraň v zapadlé zemi kdesi u Ruska nám evidentně posloužila pouze k tomu, aby si některé postavy vyřešily problémy. Fitz potřebuje dokázat, že je stejně dobrý agent, jako jeho superkolega Ward. Opět jsme trochu více pronikli do zákulisí SHIELDu, dostali jsme se totiž do takzvaného Hubu, tedy takového velitelství, kde se to jen hemží agenty v oblecích, všichni zde šermují svým stupněm prověření a nikdo neví úplně všechno, protože musí věřit systému. To se samozřejmě nelíbí otravné Sky, která společně se Simmons podniknou akci, po níž by nejspíš skončily na hodně dlouhou dobu v malé tmavé cele někde hluboko pod zemí. Neříkejte mi, že po uspání agenta SHIELDu a hacknutí jejich systému si jen tak v klidu odejdou. Jinak jsme se opět dočkali několika narážek na to, že Coulson není tak úplně Coulson. Už i Sky si všimla, že je robot.

Agents of SHIELD jakžtakž fungují jako týmovka. Dohromady je tahle parta rozhodně silnější, než když ji scénáristé rozdělí, tak jako to udělali v této epizodě. Žádná ze zdejších postav není natolik dobře napsaná, aby mohla některou příběhovou linku uhrát sama. I ten Coulson by s tím měl problém. A opět jsem měl pocit, že těch posledních pár minut, ať už to byl krátký rozhovor mezi May a právě Coulsonem nebo poté jeho telefonát, bylo daleko zajímavějších a napínavějších než celá tahle epizoda.

Agenti SHIELD: Epizoda 6


ikona
Spooner
Co se skrývá pod divným názvem nového dílu komiksové novinky? 

Marvelovka Agents of SHIELD si dala od televizních diváků minulý týden pauzu a je dost pravděpodobné, že si toho většina z vás ani nevšimla. Ani bych se vám totiž nedivil. Upřímně už totiž místy nevím, co nového o seriálovém příspěvku od Marvelu napsat, jelikož tento tým se stále pohybuje jen ve vodách průměrných oddychovek.

Ani dnešní díl pak na tom nic moc nezmění, protože zde se stále jede podle stejného vzorce. Opět se nám zde vychází z filmového bratříčka, tentokrát ze samotných Avengers. Supertajná partička totiž vyšetřuje sérii záhadných úmrtí, které souvisí s nechvalně proslulou návštěvou emzáků v New Yorku. Vyřešení této záhady tak protentokrát nezabere našim agentům příliš mnoho času, do tuhého však začne jít v okamžiku, kdy se ve vážném ohrožení života ocitne jeden z členů týmu.

Po příběhové stránce se tak zase nic extra výjimečného nedočkáme a diváka začne dění zajímat až v závěrečné dvacetiminutovce. Zde už začínají vztahy mezi jednotlivými postavami docela fungovat. Obzvláště vědecké duo Fitz/Simmons, které dostalo pro dnešek nejvíce prostoru, už začíná jakž takž získávat divákovy sympatie a jejich vztah je jedna z mála věcí této epizody, co opravdu fungují. Jinak se toho i přes týdenní pauzu opravdu moc nezměnilo. Jen ten Coulson zřejmě již zapomněl hláškovat a jeho role se skoro omezila na pouhé opakování, že něco s ním prostě není v pořádku. Jakoby to divákům nedošlo již po pilotu.

Pokud jste tedy ve snu doufali, že se během ktátké odmlky kvalita seriálu změní, tak máte zase smůlu. Zase to slušně uteče, ke konci je to i trochu napínavé a ty největší fanboye možná potěší minirolička Titus Wellivera, jenž se objevil také v jednom z marvelovských kraťasů. Tohle všechno vám ale hodně rychle vyvane z hlavy.

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Agenti SHIELD: Epizoda 5


ikona
Spooner
U borců od Marvela začíná přituhovat. Projevilo se to také na kvalitě? 

Očekávaní Agents of SHIELD nám po hodně slušném startu v posledních epizodách malinko zpomalili, zápletky nebyly dvakrát záživné a diváci už se skoro smířili s další rutinní detektivkou, která bude pouze operovat v komiksovém univerzu. Nejnovější pátý zářez je na tom naštěstí už o něco lépe a obzvláště z příběhového hlediska je to o poznání zajímavější.

V dalekém Hong Kongu byl totiž unesen jeden místní kouzelník, jenž si dokáže udělat pouhým lusknutím prstů na ulici solidní táborák, a jehož má naše stará známá Furyho parta už dlouho pod drobnohledem. Nyní se však dostal do rukou nepřátelské organizace, s níž měli hlavní hrdinové co dočinění již v pilotu. V únosu má navíc prsty také světově proslulý hacker, jenž má zatraceně blízko k samotné Skye. Její setrvání v týmu je v tu ránu velmi ohroženo a roztomilá hackerka se musí rozhodnout, za jakou stranu bude vlastně kopat. A možná u toho bude muset vykecat i nejedno tajemství.

Obloukem se tak vracíme k zápletce okolo séra Extremis a tajné organizace makající na jejím vývoji. Naštěstí to však stále v rámci možností solidně funguje a evidentně se nám zde už rýsuje hlavní zápletka první řady. Také linka okolo Skye a její minulosti odsýpá překvapivě dobře a její charakter si konečně začíná získávat divákovy sympatie, i když se vlastně jede podle zajetých scénáristických kolejí.  I přes chytlavý děj má ale seriálová marvelovka do divákových představ ještě daleko. Postavy se totiž často chovají dosti nelogicky, hlášek nepříjemně ubívá a ani té akce jsme si příliš neužili. Je sice hezké, že si tvůrci zase mohli dovolit nějaké ty levnější triky, jinak byl ovšem závěr s nažhaveným Scorchem po hříchu nevyužit.

Agents of SHIELD se tak stále profiluje jako rutinní jednohubka, která sice díky slušnému tempu rychle uteče, ovšem z hlavy vám vyprchá ihned po vypnutí přehrávače. Při pohledu na konkurenčního Arrowa, jehož tvůrci rozjeli druhou řadu opravdu na plné obrátky, tak má partička kolem agenta Coulsona ještě hodně co dohánět. Snad jim v tom pomaličku se rozjíždějící dějové linky konečně pomůžou.

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Agenti SHIELD: Epizoda 4


ikona
Spooner
Otřepal se supertým od Marvela z minulé slabé epizody, nebo pokračuje v klesající tendenci?  

I přesto, že jsem nad seriálovou novinkou od Marvela držel na začátku trochu ochrannou ruku, tak musím uznat, že minulou epizodu jsem stejně jako Dr.Z solidně odzíval. Problémy z předchozích dílů se ještě více prohloubily, zápletka s mašinou na gravitaci byla dosti nevyužitá a postavy jsou stále spíše nudné, než zajímavé. Nejnovější čtvrtá mise marvelovských agentů pak pocit klesající kvality ještě více prohlubuje.

Už samotná zápletka žádnou velkou nápaditostí a originalitou nehýří. Náš supertým se tentokrát vydá po stopě tajemné vražedkyni, která ukradne vzácné diamanty a zlikviduje všechny okolo. Ze záhadné neznámé se však vyklube býválá agentka SHIELDU a svěřenkyně hláškaře Coulsona, což vyvolá nejeden spor mezi ním a drsnou May. Nic ale samozřejmě není takové, jak to ze začátku vypadá a bývalá špionka skrývá jedno “šokující “ tajemství.

Ohraný příběh by ovšem nebyl zas tak na škodu, kdyby se v něm dělo něco zábavného a zajímavého. Jenže toho se tentokrát moc nedočkáme a kromě oné roztržky dvou členů týmů a jedné zábavné scénky s agentem Wardem se v této epizodě opravdu nic moc nestane. Vtipných hlášek ubývá, charaktery stále nebaví a ani té akce se pro dnešek nedočkáme. Minulé díly měly aspoň fajn akční pasáže s padajícím letadlem či přestřelkou ve vile. Tvůrci ale evidentně museli začít šetřit, protože zde se všechny potenciální akce odehrají ve tmě, nebo jsou brzy ukončeny. A to zamrzí.

Tvůrci zkrátka začínají nezvykle brzo usínat na vavřínech, což je u jedné z nejočekávanějších novinek roku opravdu škoda. Tempo je sice stále svižné a vypadá to, že už bychom se konečně mohli dočkat i zápletky kolem nějaké té tajemné organizace. To je však stále docela málo. Scénáristé by tak s tím urychleně měli začít něco dělat, protože kromě kvality klesá nepříjemně také sledovanost. Pokles z úvodních dvanácti milionů diváků na již ne tak úctyhodných sedm totiž asi opravdu není to, co si hoši z ABC představovali. Snad už se tedy tvůrci ze svých chyb konečně poučí.

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Agenti SHIELD: Epizoda 3


ikona
Dr.Z
Viděli jsme třetí epizodu Agents of SHIELD. Stále jsme z téhle novinky nadšeni? 

Vzhledem k tomu, že jsem z „hype vlaku“ vyskočil už při minulé epizodě, tak ode mě nečekejte žádné nadšené reakce. Z Agents of SHIELD se vyklubala naprosto průměrná podívaná, kterou bych se nebál přirovnat k seriálům, jenž jsem sledoval tak před patnácti lety na televizi Nova. Ale zdá se, že razítko Marvelu, agent Coulson a občasné zmínky o Avengers táhnou, takže se pojďme podívat, co nám přinesla další epizoda s názvem The Asset.

Přinesla toho dost. Tedy, jak se to vezme. Přinesla nám srdceryvné dialogy o dětství některých z postav, přinesla nám zápletku tolikrát viděnou a nudnou, že to překonalo i minulou epizodu. Dr. Franklin Hall vynalezl geniální mašinku, s níž budete schopni ovládat gravitaci. Agenti SHIELDu samozřejmě nemůžou dopustit, aby se takový člověk pohyboval jen tak a nechráněn, proto ho vozí zavřenýho v náklaďáku (We are the good guys). Dobrý zbohatlický samaritán Ian Quinn se na to už nemůže dívat a doktora „zachrání“, hlavně proto, aby mu dokončil jeho obří ovladač gravitace. A protože Ian Quinn není žádné béčko, ví, že na Maltě bude v bezpečí, tam je na něj totiž SHIELD krátký. Tady přichází do hry Skye, která jako, řekněme, neoficiální člen týmu, na malý ostrov ve Středozemním moři může. Nakonec se tam stejně objeví Coulson i s Wardem, takže celé to divadlo kolem Malty, a že na ni nemůžou, bylo naprosto zbytečné a v podstatě mělo jen za úkol ze Skye udělat právoplatného člena týmu.

Celá tahle zápletka je jako v předchozích dílech obohacena o technobláboly Hermiony (Simmons) a jejího kamaráda Fitze a neustálými narážkami na to, že Coulson vlastně není Coulson, že doopravdy umřel a je z něj LMD. Tak hele, pokud to čte někdo z ABC (jakože určitě ano), pochopili jsme to už v prvním díle, už to prostě řekněte, ať se můžeme posunout dál, protože tohle obcházení kolem horký kaše je prostě o ničem. Nechci být za škarohlída, ale Agents of SHIELD jsou pro mě dost možná zklamáním roku. ABC by už mohla přestat kazit seriály.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (4)

Agenti SHIELD: Epizoda 2


ikona
Spooner
Potěšila nás očekávaná novinka od Marvela i napodruhé?  

Úvodní epizoda nového supertajného týmu ze SHIELDU nás v redakci celkem hodně potěšila a ukázala, že Whedon a spol. pro nás nejspíš připravují přesně tu pravou komiksovou jednohubku, jakou jsme čekali. Tuna hlášek, dostatek akce, parádní návrat agenta Coulsona…prostě spokojenost. Druhá epizoda pak z nastoleného tempa nijak nepolevuje a navíc nám hned na začátku odpovídá na hlavní otázku ze závěru minulého dílu.

 

Ano, význam kódu 0-8-4 nenechal chladnou jen zvídavou hackerku Skye, ale namlsal také samotné diváky. No a nakonec se z další supertajné mise vyklubal celkem předvídatelný nález neznámého objektu. Jak už tak však v podobných seriálech bývá, tak samozřejmě nepůjde o nález nijak bezpečný a Coulsonova banda není jediná, která po něm prahne. Po příběhové stránce to zkrátka stále není nic převratného a scénář se ubírá přesně tak, jak byste očekávali. Osobně tedy doufám, že nad epizodními zápletkami tvůrci ještě malinko zamakají a snad se časem objeví také hodně silná hlavní dějová linka, i když na tu už zde náznaky rozhodně jsou.

Slabší děj se dá ovšem tentokrát celkem snadno prominout, protože v druhém marvelovském nášupu šlo hlavně o roztržky mezi členy nového týmu a jejich první vzájemnou spolupráci, což se tvůrcům povedlo více než obstojně. Kulometné dialogy a hádky fungují na jedničku, hlášek má seriál stále na rozdávání a člověk se přitom svižném tempu nemá moc čas nudit. Jen ty charaktery ještě stále nejsou tak sympatické, jak bych od Marvelu očekával. Coulson se to sice snaží utáhnout, seč mu síly stačí, ale zbytek se prozatím spíše hledá. Hlášky vědeckého dua vychází tak 50:50, hackerka je “jenom“ fajn, agent Ward spíše otravný než sympatický a Asiatka nedělá nic jiného, než že zběsile kope všemi směry. Samotný závěr a dočasné stmelení týmu však napovídá, že už bychom se i zde mohli dočkat zlepšení.

 

Ano, tvůrci mají ještě rozhodně co vylepšovat. To ovšem neznamená, že by novinka Agents of SHIELD prozatím nebyla ta pravá odpočinková zábava. Tahle čtyřicetiminutovka totiž uteče rychleji, než si myslíte a nabízí stále hodně na televizní poměry povedenou akci. A navíc přichází v samotném závěru s tak povedeným a nehorázně vtipným cameem, které musí rozesmát snad každého.

Komentáře

 • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace