Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mazané služky | Devious Maids | 2012
csfd  imdb
tvůrce: Marc Cherry
režie: Paul McGuigan
hrají: Susan Lucci, Ana Ortiz, Judy Reyes, Grant Show, Rebecca Wisocky, Tom Irvin, Ryan Alosio, Brianna Brown a další

Mazané služky: Koukat nebo nekoukat?


ikona
Davies182
Viděli jsme další tři epizody. Vyplatí se sledovat Zoufalé manželky ve stejnokroji? 

Od premiéry nového projektu Marca Cherryho, tvůrce nadmíru oblíbených (zejména mezi našimi něžnými polovičkami) Zoufalých manželek, uplynul již měsíc a sledovanost díl od dílu utěšeně stoupá. Stojí tedy za to, věnovat novým Devious Maids podstatnou část svého života? Mají ještě vůbec "argentinské zoufalky" čím překvapit?

Vážení fanoušci. Pokud jste tak již dávno neučinili, asi je už opravdu načase dát paničkám z Wisteria Lane sbohem. Navštivte tak naposledy úctyhodný osmi-sezónový památník v jejich slavné ulici, a přelaďte směle na kabelovku Lifetime. Právě tady se totiž momentálně producíruje Eva Longoria v roli producentky, a pod jejím dohledem se kupodivu dějí velké věci. Ke stále stejně výtečným Devious Maids si nachází cestu čím dál více spokojených diváků (či lépe řečeno diváckých párů), vyšperkované domácnosti zbohatlíků z Beverly Hills zde hostí jedny z nejpikantnějších příběhů za poslední seriálový rok. Svěží vztahové twisty? Ano. Nápadité opletačky se zákonem? Jo. Ledový humor? Samozřejmě! A chválou se bude rozhodně plýtvat i v následujícím odstavci.

Totiž, ony ty scénáristické kopie nebudou až zase tak marné. Jak se ukazuje, nové Cherryho dítko nejenže lépe drží kontinuitu ústřední linie s vyšetřováním vraždy - je navíc i stále zábavnější. V každé nové epizodě se sice řeší na první pohled stejné krávovinky, bližší ohledání špinavého místa činu však vždy prokazatelně odhalí další překvapivé stopy po bezbřehé kreativitě. Nejdůležitějším slůvkem tu potom i nadále zůstává důmyslnost: pokud se necháte rádi ošálit s vědomím, že to nakonec stejně "dobře dopadne", a jistotou, že vás tvůrci nebudou vodit za nos zbytečně dlouho, berte. Tolik břitkého sarkasmu, zamuchlaného do obalu z nadmíru chytré komedie, se dnes v bedně nevidí. Rázné Marisol, Rosie, Zoilu a Carmen si po čtyřech epkách buďto bezvýhradně zamilujete (a po titulcích se s úsměvem pokaždé vrhnete na umývání nádobí po večeři), anebo nad nimi zas a znova ohrnete tvrďácký nos. Práce šlechtí člověka!

Proč dát Devious Maids šanci:

 • chybí vám Susan, Bree a Gabrielle
 • rádi vyhledáváte důvtiplnou zábavu
 • chcete u seriálů trávit více času s drahou polovičkou

Proč dát od Devious Maids ruce pryč:

 • dělá se vám špatně z pohledných modelek
 • ubíjejí vás latinsko-americké rytmy
 • nikdy jste nemuseli Desperate Housewives

Pokud se vám Devious Maids líbí, zkuste také:

 • Zoufalé manželky - také v našich luzích a hájích notně provařená odpočinková dramedy o partě svérázných paniček, jež se po svém potýkají se strastmi a radostmi (ne)všedního života
 • Dobrá manželka - o dost drsnější verze Cherryho seriálového světa  ze stáje CBS, ve které se nešetří trefným sarkasmem a parádními hereckými výkony

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
 1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
 2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
 3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
 4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace