Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Monday Mornings | 2012-?
csfd  imdb
tvůrce: David E. Kelley
režie: Bill D´Elia
hrají: Jamie Bamber, Jennifer Finnigan, Bill Irwin, Alfred Molina, Sarayu Rao, Ving Rhames, Keong Sim, Emily Swallow

Monday Mornings: Koukat nebo nekoukat?


ikona
Davies182
Jak je na tom přísňácký doktor Alfred Molina? Jsou MM ztrátou času nebo lékařskou peckou?  

Rozhodně koukat! Ne, vážně to potřebujete trochu více rozvést? Potom bych za nejsilnější argument při obhajobě nadějného doktorského seriálu považoval skutečnost, že se osobně velmi těším na další epizody z téhle zábavné nemocnice. Což se mi zatím - upřímně - u mnoha TV počinů za poslední rok nepoštěstilo, nepočítám-li slábnoucí hasičské Chicago Fire, výtečné drsné Banshee či přihlouple thrillerové The Following. Monday Mornings se sice hned ve druhé části vytasily s doslova odstrašující epizodou, nad jejímž přehnaným kýčem se dá po celých čtyřicet minut kroutit hlavou (holčička s IQ Einsteina, umírající na rakovinu a hrající přitom Beethovena na klavír, byla fakt moc), poslední dvě části se však povedly na výbornou. 

Tým lékařů z Fakultní nemocnice v Chelsea nečekaně překvapil. Inspirace Dr. Housem (dva členové doktorského týmu se dokonce jmenují Wilson a Park!) či Chirurgy (často se podíváme i do příbytků hlavních hrdinů) sice bije do očí, to ale vůbec nevadí. Dokud se tvůrcům daří  takhle efektivně servírovat lidská dramata, ať to klidně diváci baští i s navijákem! Kvalita se zkopírovat "povedla", tak co... Pondělní schůzky z konferenčky, na které si každý "průserář týdne" vyžere svých pět či více minut plácání molinovskou rákoskou na holou, jsou pak na celém seriálu zdaleka to nejlepší. A nejoriginálnější. Tady jde na kobereček Ving Rhames za to, že uzemnil víru jedné z pobožných pacientek, támhle poškodila lékařka na operačním sále profesionální kuchařce čich, a připravila ji tím o práci... Alfred "Dr. Octopus" Molina si je všechny náležitě podá. A je to ohromná bžunda, fakt! Ke konci čtvrté epizody pak scénáristé nečekaně předvádí nevinné pomrknutí směrem k divákům ve stylu, že se celé tyhle doktorské eskapády vlastně neberou až tak vážně. A to je moc dobře. V podobném stylu si těch deset předobjednaných epizod první sezóny na TNT milerádi vychutnáme.

Proč dát Monday Mornings šanci:

  • Alfred Molina efektivně ponižuje lidi
  • emoce většinou fungují na jedničku
  • postavám nelze nefandit, má to drajv

Proč se Monday Mornings vyhnout:

  • občas je těch slziček jednoduše přespříliš
  • hledáte nového Gregoryho House
  • nesnášíte nemocnice

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace